نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :

استاندار آذربایجان غربی توجه ویژه به شهرستان ماکو دارد

استاندار آذربایجان غربی توجه ویژه به شهرستان ماکو دارد
برگزاری جلسه بررسی مصوبات سفر استانی استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی منطقه آزاد و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان با اشاره به توجه ویژه استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو گفت: از مجموع اعتبارات مصوب سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو ، 900 میلیارد تومان به این شهرستان تخصیص یافته است.

🔹 نادر کاظمی با اشاره به گستردگی پروژه‌های نیمه تمام در شهرستان ، تاکید کرد و گفت : مدیران دستگاه‌های اجرایی توجه ویژه‌ای به اجرای پروژه‌ها و تکمیل آنها داشته باشند.

🔹 فرماندار شهرستان با بیان اینکه مبلغ 900 میلیارد تومان در سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو برای این شهرستان اعتبار تخصیص یافته است گفت : در مصوبات سفر استاندار بیشترین اعتبارات برای ادارات آب و فاضلاب به مبلغ 334 میلیارد تومان و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای 250 میلیارد تومان اختصاص یافته است .

🔹 وی با اشاره به تأکیدات استاندار آذربایجان غربی در پیگیری مصوبات سفر از سوی مدیران شهرستان، افزود : مدیران در پیگیری مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو اقدامات لازم را انجام دهند .

🔹 نادر کاظمی همچنین در پایان خاطرنشان ساخت : مورد قبول نیست حتی یک مصوبه از از مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو روی زمین بماند .

# نظر : 0