نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :

ارائه خدمات بیمه دی به خانواده های شهدا در سطح شهرستان ماکو رضایت بخش نیست

ارائه خدمات بیمه دی به خانواده های شهدا در سطح شهرستان ماکو رضایت بخش نیست
سومین جلسه کارگروه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور داوود میرزایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری ماکو برگزار گردید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان در این جلسه با بیان اینکه ارائه خدمات بیمه دی به خانواده های شهدا در شهرستان ماکو رضایت بخش نیست گفت : بیمه دی در شهرستان ماکو در ارائه خدمات خود تعلل کرده و باعث ایجاد مشکلات و نارضایتی خانواده های شهدا و ایثارگران می شود .

نادر کاظمی در ادامه از همکاری نکردن برخی از بانک های عامل در سطح شهرستان برای پرداخت وام های ازدواج خانواده های شهدا و ایثارگران گلایه کرد و افزود : لازم است بانک های عامل به قوانین و بخشنامه ها عمل نموده و موجب رضایت شهروندان ، خصوصا خانواده های شهدا و ایثارگران را فراهم آورند .

فرماندار شهرستان ماکو تأمین پروتز جانبازان و اشتغال خانواده های شهدا و ایثارگران را از دیگر مشکلات جانبازان و ایثارگران شهرستان اعلام و برای رفع جدی این مشکلات از سوی متولیان استانی تاکید کرد .

در این جلسه همچنین فرماندار ماکو بر نوسازی و تعویض عکس های شهدای گرانقدر شهرستان در معابر این شهرستان تاکید نمودند .

# نظر : 0