فرماندار ماکو

اجرای صحیح سیاست های ابلاغی دولت می تواند به تنظیم و نظارت بر بازار کمک نماید .

اجرای صحیح سیاست های ابلاغی دولت می تواند به تنظیم و نظارت بر بازار کمک نماید .
ظهر امروز بیست و سومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری ماکو برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این جلسه از  ممنوعیت صادرات ۱۷ قلم کالای اساسی به منظور تنظیم بازار و کاهش قیمت ها در کشور خبر داد و گفت : اجرای صحیح سیاست های ابلاغی دولت می تواند به تنظیم و نظارت بر بازار کمک نماید .

وی با اشاره به مشکل تامین لاستیک کامیون ها و ماشین آلات راهسازی افزود : با مذاکرات انجام شده  ۸ درصد سهمیه لاستیک شهرستان به ۱۱ درصد افزایش یافته است و تلاش می‌کنیم درصد بیشتری از لاستیک های ترخیصی از گمرک بازرگان در شهرستان ماکو توزیع شود.

فرماندار ماکو خاطرنشان ساخت : شهروندان نباید هیچ دغدغه ای برای تهیه کالاهای اساسی داشته باشند و به منظور تامین اقلام مورد نیاز شب یلدا با هماهنگی بعمل آمده گوشت قرمز گرم و منجمد ، مرغ منجمد ، برنج و روغن در سطح شهر توزیع خواهد شد . 

علیزاده از متولیان امر خواست هماهنگی های لازم را جهت تامین میوه شب عید از هم اکنون در دستور کار خود قرار دهند تا همانند سالهای گذشته مردم با آرامش خاطر بیشتری اقلام مورد نیاز خود را تامین نمایند .

در ادامه این جلسه اعضای ستاد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام یافته در طول هفته گذشته نقطه نظرات و پیشنهادات خود را � منظور تنظیم و نظارت بر بازار در هفته‌های آتی بیان نمودند

# نظر : 0