فرماندار ماکو :

مدیریت باید همراه با اخلاق مداری ، پیگیری و قانونمندی باشد

مدیریت باید همراه با اخلاق مداری ، پیگیری و قانونمندی باشد

🔻پیش از ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی شهرستان ماکو ، با حضور فرماندار و مدیرکل بهزیستی استان در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو؛ حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از زحمات و تلاش های ابراهیم زینالپور و آرزوی توفیق برای علی اصغر اکبری گفت : مدیریت باید همراه با اخلاق مداری ، پیگیری و قانونمندی باشد ، تا در پایان ماموریت خود بتوانیم کارنامه قابل قبولی را از دوران مسئولیت خود ارائه دهیم .

🔻فرماندار ماکو با بیان اینکه یکی از وظایف و اهداف مهم  اداره بهزیستی  و اقدامات دولت  ،توانمندسازی  محرومین وکاهش آسیب های اجتماعی و مقابله با آن است افزود : مجموعه بهزیستی یک دستگاه مهم حمایتی و نیازمند توجه به لحاظ زیرپوشش قراردادن طیف های مختلفی از افراد نیازمند و آسیب پذیر در جامعه می باشد.

🔻سعید فریور  مدیرکل بهزیستی استان هم در این مراسم با تقدیر از حمایت ها و دغدغه فرماندار ماکو نسبت به این حوزه و رفع نیازمندی های قشر آسیب پذیر جامعه گفت : با عنایت و توجه ویژه دولت تدبیر و امید به اقشار محروم و نیازمند جامعه میزان مستمری خانواده های تحت پوشش این نهاد از 530 هزار ریال به حدود 7 میلیون ریال بصورت متغیر و برحسب تعداد افراد خانوار افزایش پیدا کرده است . 

🔻وی افزود : قبل از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید تعداد خانواده های تحت پوشش حدود 30 هزار خانوار در استان بود که بسیاری از آنها بدلیل کمبود اعتبارات سازمان پشت نوبت بودند ولی در حال حاضر اداره کل بهزیستی استان به بیش از 80 هزار خانواده دارای معلول خدمات لازم را ارائه می دهد . 

🔻در پایان این مراسم با اهداء لوح از زحمات ابراهیم زینالپور تقدیر و علی اصغر اکبری بعنوان سرپرست جدید اداره بهزیستی شهرستان ماکو معرفی شد .

# نظر : 0