فرماندار ماکو :

مسئولین موظف به تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان در داخل و خارج از شهر هستند

مسئولین موظف به تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان در داخل و خارج از شهر هستند

🔻صبح امروز جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد . 

 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با بیان اینکه ارتقاء شاخص های بهداشتی باید مد نظر و مورد توجه همه مسئولین قرار بگیرد گفت : مسئولین موظف به تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان در داخل و خارج از شهر هستند .

 

🔻وی با تاکید بر لزوم آموزش و آگاه سازی مردم نسبت مسائل بهداشتی و خطرات ناشی از مصرف مواد سرطان زا افزود : شهروندان باید مسئولیت مدنی خود را قبول کنند و نسبت به مسائل پیرامون خود حساس باشند .

 

🔻عباسی ، اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهر ماکو را با اولویت ترین طرح شهرستان عنوان و اظهار داشت : این طرح مهمترین پروژه مد نظر می باشد و برای اجرای آن حدود ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است ، که لازمست با عنایت ویژه مسئولین ارشد استانی و کشوری و همچنین تخصیص اعتبارات مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن آن را به اتمام برسانیم . 

 

🔻فرماندار ماکو در ادامه جلسه بر لزوم ساماندهی ماشین های نخاله بر ، لجن کش ها ، بازدید مستمر از واحد های صنفی که ارتباط مستقیمی با سلامت و بهداشت عمومی شهروندان دارند تاکید نمود . 

 

# نظر : 0