فرماندار ماکو :

مدیران پیگیر مصوبات سفر استاندار آذربایجان‌غربی به شهرستان ماکو باشند

مدیران پیگیر مصوبات سفر استاندار آذربایجان‌غربی به شهرستان ماکو باشند

برگزاری جلسه بررسی مصوبات سفر استانی استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی منطقه آزاد و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان در این جلسه با بیان اینکه مبلغ 900 میلیارد تومان در در سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو برای این شهرستان اعتبار تخصیص یافته است گفت : در مصوبات سفر استاندار بیشترین اعتبارات برای ادارات آب و فاضلاب به مبلغ 334 میلیارد تومان و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای 250 میلیارد تومان اختصاص یافته است .

فرماندار ماکو خطاب به مدیران این شهرستان گفت : مدیران در پیگیری مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو اقدامات لازم را انجام دهند .

وی با اشاره به تأکیدات استاندار آذربایجان غربی در پیگیری مصوبات سفر از سوی مدیران شهرستان، افزود: مدیران از ادارات کل استان نسبت به جذب بودجه برای پروژه‌ها پیگیری کنند و نتیجه را به فرمانداری اطلاع دهند.

نادر کاظمی همچنین در پایان خاطرنشان ساخت : مورد قبول نیست حتی یک مصوبه از از مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو روی زمین بماند .

# نظر : 0