فرماندار ماکو در نشست خبری با اصحاب رسانه :

در هفته دولت امسال 31 پروژه تولیدی ، کشاورزی ، خدماتی وعمرانی با اعتباری بالغ بر 189 میلیارد و 358 میلیون تومان در شهرستان ماکو کلنگ زنی ، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید

در هفته دولت امسال 31 پروژه تولیدی  ، کشاورزی ، خدماتی وعمرانی با اعتباری  بالغ بر 189 میلیارد و 358 میلیون تومان در شهرستان ماکو کلنگ زنی ، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید

صبح امروز در راستای تشریح برنامه های هفته دولت ، نشست خبری فرماندار ماکو با اصحاب رسانه در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این نشست با تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و همچنین تبریک روز پزشک و هفته دولت گفت : رسانه های پل ارتباطی بین مسئولین و مردم و رکن چهارم دموکراسی هستند و در عصر حاضر توسعه کشور ها بدون رسانه و بهره گیری از ظرفیت عظیم اطلاع رسانی آنها امکان پذیر نخواهد بود . 

وی با گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجائی و باهنر اظهار داشت : با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و همچنین تقارن هفته دولت با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ، برنامه ریزی های این هفته با در نظر گرفتن شرایط موجود و رعایت پروتکل های بهداشتی از ۳۱ مرداد لغایت ۶ شهریور تدوین شده است . 

فرماندار ماکو با بیان اینکه در هفته دولت امسال ۳۱ پروژه تولیدی  ، کشاورزی ، خدماتی , عمرانی با اعتباری  بالغ بر ۱۸۹ میلیارد و ۳۵۸ میلیون تومان کلنگ زنی ، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید افزود : این طرح ها شامل ۱۸ پروژه عمرانی ، ۶ پروژه تولیدی و کشاورزی و ۷ پروژه کلنگ زنی می باشد . 

عباسی خاطر نشان ساخت :  افتتاح گاز رسانی به ۷ روستای محور قرتپه و روستای هندور ،  ۷۰ واحد مسکن روستایی ، زیر سازی و آسفالت راههای دسترسی و معابر روستاها ،آبیاری تحت فشار و قطره ای مزارع ، آبرسانی به روستای جانعزیز ، طرح های عمران و توسعه شهری و روستایی بخش مرکزی و بازرگان و همچنین کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی ۴۵۶ واحد مسکن ملی ، احداث ایکس ری سواری در گمرک بازرگان ، احداث مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی شهرداری بارزگان ، زیرسازی و خیابان کشی مسیر تعریض خیابان امام تا میدان امام حسین ماکو و ... از جمله طرح های مهم هفته دولت در شهرستان ماکو است که با حضور مقامات ارشد شهرستانی و استانی کلنگ زنی ، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید . 

وی دیدار با امام جمعه ماکو و خانواده معظم شهدای کارمند ، غباروبی و عطرافشانی مزار شهداء و همچنین دیدار با اقشار مختلف مردم ، فعالین اقتصادی و صاحبان صنایع را از دیگر برنامه های هفته دولت عنوان نمود .

فرماندار ماکو در پایان از خبرنگاران رسانه های رسمی و نشریات محلی خواست ، در کنار نقد منصافه از عملکرد دولت ، با انعکاس خدمات قابل توجه دولتمردان در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه ، نشاط ، امید و اعتماد عمومی نسبت به دولت و نظام را در  جامعه تقویت نمایند .

# نظر : 0