نادر کاظمی فرماندار ماکو :

امنیت پایدار کشور در سایه خون شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری است

امنیت پایدار کشور در سایه خون شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری است
آئین گرامی داشت روز شهدا با حضور فرزندان شاهد منطقه آزاد ماکو و مسئولین به همت سازمان منطقه آزاد در ماکو برگزار شد .

فرماندار شهرستان ماکو در آئین گرامی داشت روز شهدا و در جمع فرزندان شاهد منطقه آزاد ماکو گفت : امنیت پایدار، دستاورد خون شهدا برای کشور است و ما باید تمام تلاشمان حفظ این امنیت از طریق وحدت و تحمل سلایق مختلف از هر دیدگاه باشد.

نادر کاظمی در این آئین با اشاره به اینکه حمایت و صبر و بردباری خانواده معظم شهدا تکلیف ستودنی است افزود : انقلاب اسلامی که امروز شاهد آن هستیم و خاری در چشم ابرقدرت‌های جهان شده است حاصل خون پاک فرزندان این خانواده‌ها است.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد مشکلات در مسیر توسعه کشور است اضافه کرد:‌اگر امروز کشور در شرایط بد اقتصادی مسیر پیشرفت و توسعه را بر خود نبسته و این مسیر را ادامه می‌دهد نشان از وجود همان روحیه ایثارگری و کار جهادی جوانان امروز و نسل حاضر است.

کاظمی گفت : ما باید بدانیم که شهدا با توکل و ایمان به تکلیفشان به بهترین شکل عمل کردند و امروز نوبت ما است که با خدمتگزاری و تلاش برای اعتلای نظام با تبعیت از رهبری و خدمت رسانی بتوانیم ادامه دهندگان راه شهدا باشیم.

گروسی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو نیز در این آئین گفت: امنیت پایدار و اقتدار نظام اسلامی مرهون و مدیون شهدای والامقام است و هدیه ای است که همواره باید قدردان آن باشم.

حسین گروسی در آئین گرامی داشت روز شهدا و در جمع فرزندان شاهد منطقه آزاد ماکو افزود: ترویج فرهنگ ایثار و مکتب شهدای دفاع مقدس یکی از راهبردهای مهم در زمینه ماندگاری و حفظ ارزش‌های دینی و فرهنگ ایثار می باشد.

وی با بیان اینکه تکریم خانوده های معظم شهدا مختص به یک زمان نیست اضافه کرد: باید رشادت ها و خدمات شهدا و ایثارگران بطور کامل به نسل امروزی معرفی شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو افزود: شهدا، جانبازان و ایثارگران از سرمایه‌های اصلی ایران اسلامی هستند که عزت، امنیت و اقتدار امروز کشور مدیون رشادت‌ و از خودگذشتگی آنان است.

گروسی باتاکید بر ضرورت تداوم راه شهدا گفت:باید خاطره ایثار و فداکاری ‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس را زنده نگه داشته و مسیرشان را تداوم دهیم چرا که استحکام نظام اسلامی ثمره خون شهدا است.

در این آئین فرزندان کارمند شهدای منطقه آزاد ماکو با اهدای لوح تکریم شدند .

# نظر : 0