معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار :

اعمال ممنوعیت صادرات کالاهای اساسی از طرف دولت ، آرامش نسبی خوبی را در بازار عرضه و تقاضا حاکم کرده است

اعمال ممنوعیت صادرات کالاهای اساسی از طرف دولت ، آرامش نسبی خوبی را در بازار عرضه و تقاضا حاکم کرده است

ظهر امروز بیست و سومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ماکو به ریاست خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری ماکو برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی در این جلسه با تقدیر از اعضای ستاد تنظیم بازار در برگزاری منظم جلسات ، کنترل و نظارت بر بازار گفت : اعمال ممنوعیت صادرات کالاهای اساسی از طرف دولت ، آرامش نسبی خوبی را در بازار عرضه و تقاضا حاکم کرده است .

وی افزود : بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد و در این راه مسئولین مجمع امور صنفی و اداره صنعت و معدن و دستگاه های ذیربط وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره و خاطرنشان کرد: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می کنیم باید تلاش کنیم تا نظارت از دستمان خارج نشود و کلیه دستگاه ها به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم نشویم.

# نظر : 0