فرماندار ماکو :

با توسعه و نهادینه کردن رفتارهای مدنی در جامعه می توانیم شهرستانی ایمن و جامعه سالمی داشته باشیم

با توسعه و نهادینه کردن رفتارهای مدنی در جامعه می توانیم شهرستانی ایمن و جامعه سالمی داشته باشیم

🔻 پیش از ظهر امروز اولین جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان ماکو با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه  ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر و تشکر از فعالیت های اعضای کارگروه اجتماعی و فرهنگی درزمینه تلاش برای  کاهش آسیب های اجتماعی  و فرهنگی شهرستان  گفت :  با توسعه و نهادینه کردن رفتارهای مدنی در جامعه می توانیم شهرستانی ایمن و جامعه سالمی داشته باشیم . 

🔻 وی با بیان اینکه در این زمینه لازم است همه ارگانهای ذیربط با تمام قوا و ظرفیت اهتمام جدی داشته باشند افزود :  تعلل در اجرای قانون سبب بروز پاره ای از مشکلات و آسیب های اجتماعی و فرهنگی  می گردد و زمینه را برای فرصت طلبان و سوء استفاده کنندگان فراهم می نماید . 

🔻 فرماندار ماکو با تاکید بر لزوم سرلوحه قرار دادن قانون توسط تمام ادارات و ارگانها بمنظور انجام امورات بر اساس قوانین و مقررات مصوب اظهار داشت : مسیر توسعه هر جامعه و منطقه صرف سرمایه گذاری مالی و اقتصادی نیست چراکه مسیرتوسعه بر اساس توسعه اجتماعی و فرهنگی شکل می گیرد . 

🔻 عباسی خاطر نشان ساخت :  در جهت توسعه شهرستان در ابعاد مختلف لازم است بمنظور تقویت و ارتقاء فرهنگ اجتماعی و به حداقل رساندن آسیب های اجتماعی و فرهنگی گامهای موثری برداشته شود . 

🔻 در ادامه این جلسه پس از بحث و تبادل نظر اعضای کارگروه ، مصوبات و تکالیفی برای هریک از دستگاههای عضو در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در نظر گرفته شد .  

 

# نظر : 0