امام جمعه ماکو :

هر کس که برای حل مشکلات مردم تلاش کند و در این راه فوت نماید ثواب شهادت شامل حال او نیز می شود

هر کس که برای حل مشکلات مردم تلاش کند و در این راه فوت نماید ثواب شهادت شامل حال او نیز می شود
ظهر امروز بمناسبت گرامیداشت 26 آذر روز ملی حمل و نقل و رانندگان فرماندار شهرستان ماکو بهمراه امام جمعه ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و تعدادی از مسئولین با خانواده مرحوم مهدی چالاکی دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این دیدار ضمن تسلیت فوت جوان ناکام مهدی چالاکی و تاکید بر حل مشکل وی گفت : در  برهه ای از زمان که کشور با مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا مواجه بود ،  ایشان با احساس مسئولیت و ایثار از انجام وظیقه و ارائه خدمت ذره ای کوتاهی نکرد و قطعاً اجر و پاداش الهی شامل این عزیز خواهد شد .  

 

وی افزود : در دوران هشت سال جنگ تحمیلی نیز جوانانی همچون مهدی چالاکی با رشادت و از جان گذشتگی امورات پشتیبانی جنگ را  بر عهده داشتند . 

 

حجت الاسلام میر محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در این دیدار گفت : به استناد آیات و روایات هر کس که برای حل مشکلات مردم تلاش کند و در این راه فوت نماید ثواب شهادت شامل حال او نیز می شود .

 

وی افزود : با اتحاد و همدلی بین فعالین تمامی حوزه ها و مسئولین دستگاههای اجرایی می توان از شرایط تحمیلی پیروز و موفق بیرون آمد و به راستی که مرحوم مهدی چالاکی دین خود را در این راه ادا کرد . 

ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز در

این دیدار با تسلیت فوت مرحوم چالاکی به خانواده بزرگ رانندگان و فعالین عرصه حمل و نقل گفت : مرحوم مهدی چالاکی از فعالین و خادمین عرصه حمل و نقل بود که در ماههای گذشته در حین انجام خدمت و در اثر حمله افراد ناشناس مجروح و پس از مدتی به دیار معبود شتافت . 

 

وی افزود : با جدیت و اهتمام ویژه همکاران پیگیر موضوع و حق و حقوق قانونی نامبرده هستیم و امیدواریم در کوتاه ترین زمان ممکن مسببین حادثه به سزای عمل خود برسند . 

 

در ادامه این دیدار با اهداء لوح از خانواده مرحوم مهدی چالاکی تجلیل شد.  

 

# نظر : 0