نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :

خواستار تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد ماکو تا مرکز استان آذربایجان غربی هستیم

خواستار تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد ماکو تا مرکز استان آذربایجان غربی هستیم
جلسه شورای اداری منطقه آزاد ماکو با حضور دکتر عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ، نماینده مردم منطقه در مجلس شورای ، فرمانداران شهرستان‌های ماکو ، شوط و پلدشت ، امام جمعه شوط و اعضای شورای تامین و اداری سه شهرستان در سالن آمفی تئاتر سازمان منطقه آزاد ماکو برگزار گردید .

نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو در شورای اداری منطقه آزاد ماکو که با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد خواستار تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد ماکو تا مرکز استان آذربایجان غربی شد.

نادر کاظمی افزود: در دیگر مناطق آزاد این اتفاق رخ می دهد و مردم منطقه آزاد ماکو نیز خواستار افزایش محدوده تردد این خودروها هستند.

وی گفت: در سایه تلاش نیروهای امنیتی و شورای تامین خوشبختانه در چهارشهرستان ماکو شوط پلدشت و چالدران امنیت پایداری را شاهدیم که این برای سرمایه گذاران نیز دلگرمی خوبی است.

فرماندار شهرستان ماکو لزوم تقویت صدا و سیمای منطقه آزاد ماکو را خواستار شد و گفت: ایجاد شهرک معدنی در ماکو و فراوری مواد اولیه برای صادرات و تکمیل زنجیره تولید یکی دیگر از خواسته های مردم منطقه می باشد.

وی اضافه کرد: نگرش ها به منطقه آزاد ماکو باید ملی باشد چرا که بزرگترین مرز زمینی کشور در این منطقه قرار دارد.

# نظر : 0