فرماندار ماکو :

منطقه آزاد ماکو یکی از مناطق مستعد توسعه صنعت بیمه ای به لحاظ برخورداری از شرایط خاص و منحصر به فرد است

منطقه آزاد ماکو یکی از مناطق مستعد توسعه صنعت بیمه ای به لحاظ برخورداری از شرایط خاص و منحصر به فرد است

پیش از ظهر امروز شعبه مرکزی بیمه آسیا در منطقه آزاد ماکو با حضور فرماندار ، مدیرعامل بیمه آسیا ، تعدادی از مسئولین شهرستانی و معاونین این شرکت در ماکو افتتاح شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو حسین عباسی در این مراسم با ابراز خرسندی از افتتاح شعبه مرکزی بیمه آسیا در منطقه آزاد ماکو گفت : منطقه آزاد ماکو یکی از مناطق مستعد توسعه صنعت بیمه ای به لحاظ برخورداری از شرایط خاص و منحصر به فرد است .
وی وجود بزرگترین بندر خشکی و مرز زمینی کشور در این منطقه ، قرار گرفتن در مسیر ترانزیت کالا به کشور های اروپایی و همچنین برخورداری از مشوق ها و معافیت های مالیاتی را از جمله پتانسل های منطقه آزاد ماکو عنوان و اظهار داشت : یکی ار زیرساخت های توسعه یافتگی کشور ها توجه ، حمایت و توسعه صنعت بیمه ای است .

فرماندار ماکو بهترین تبلیغات برای شرکت های بیمه ای را مشتری مداری ، حفظ کرامت انسانی ، به حداقل رساندن بروکراسی اداری و ارائه خدمات الکترونیک دانست و افزود : با توجه مزیت های سرمایه گذاری و ظرفیت های بالقوه منطقه آزاد ماکو ، این شعبه می تواند جزء شعبات شاخص استان و کشور باشد . 

بادین ، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا نیز در این مراسم با بیا اینکه شعبه منطقه آزاد ماکو نود و دومین شعبه کشوری است که افتتاح می شود گفت : شرکت بیمه آسیا با قدمت ۶۰ ساله خود توانسته است خود را بعنوان دومین شرکت بیمه ای کشور مطرح نماید و واحد صدور و فروش شرکت در سال گذشته توانست رقم ۶ هزار میلیارد تومان را به ثبت برساند . 

وی با بیان اینکه ۱۲۵۰ نماینده جدید به شبکه فروش شرکت افزوده شده است ، اظهار داشت : بیمه آسیا بمنظور ارائه خدمات مطلوب در کوتاه ترین زمان ممکن حدود اختیارات شعب را افزایش داده است تا بیمه گذاران بتوانند به راحتی مطالبات خود را وصول نمایند . 
 

 

# نظر : 0