نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :

وظیفه همه مردم ایران این است که با تکریم و تجلیل از مادران و همسران شهدا نشان دهند که قدردان این عزیزان هستند

وظیفه همه مردم ایران این است که با تکریم و تجلیل از مادران و همسران شهدا نشان دهند که قدردان این عزیزان هستند
آیین تکریم تعدادی از مادران و همسران شهدای شهرستان ماکو به مناسبت روز تکریم از مادران و همسران شهدا با حضور نادر کاظمی فرماندار شهرستان ، امام جمعه ماکو ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، رئیس بنیاد شهید ، رئیس شورای اسلامی شهر ماکو ، نماینده سپاه ، شهردار بازرگان و تعدادی از مادران و همسران شهدای شهرستان ماکو به همت فرمانداری شهرستان ماکو در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان با بیان اینکه جلسه امروز به احترام مادران و همسران شهدا به مناسبت روز تکریم از مادران و همسران شهدا برگزار شده است گفت : وظیفه همه مردم ایران این است که با تکریم و تجلیل از مادران و همسران شهدا نشان دهند که قدردان این عزیزان هستند .

کاظمی با اشاره به اینکه این ارزشمند است که یک مادر جگر گوشه خود و یا همسر عزیز خود را همراهی کند تا بتواند در جبهه حق علیه باطل حافظ کیان اسلام و انقلاب و میهن اسلامی باشد افزود : بنده این افتخار را دارم که در این جلسه میزبان بزرگوارانی باشم که عزیزترین اعضای خانواده خود یعنی فرزندانشان را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هدیه داده اند .

فرماندار شهرستان ماکو افزود: ما تا ابد مدیون خون شهدا و زحماتی که مادران و همسران شهدا در همراهی و همسفری با آنها تا مرزهای ایثار و شهادت داشته اند هستیم.

ایشان در پایان خاطرنشان ساخت : بنده به نمایندگی از دولت سزدهم این افتخار را دارم که خدمت شما عزیزان باشم و بسیار خرسندم از اینکه فرصتی فراهم آمد تا در خدمت جمع محدودی از مادران و همسران شهدا باشم.

در پایان این مراسم از تعدای از مادران گرانقدر و همسران ارجمند شهدا در شهرستان ماکو توسط فرمانداری شهرستان ماکو تجلیل به عمل آمد.

# نظر : 0