فرماندار ماکو :

دستگاههایی در انجام ماموریت خود موفق هستند که با تبادل نظر و برگزاری مستمر مانور ها در آمادگی کامل به سر می برند

دستگاههایی در انجام ماموریت خود موفق هستند که با تبادل نظر و برگزاری مستمر مانور ها در آمادگی کامل به سر می برند

🔻صبح امروز کارگروه تخصصی امداد ، نجات و آموزش همگانی شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از اقدامات جمعیت هلال احمر گفت : این جمعیت با عملکرد مطلوب خود از سرمایه اجتماعی خوبی در سطح شهرستان ، ملی و حتی بین المللی برخوردار است  و به نوعی توانسته است در راستای انجام ماموریت های خود اعتماد عمومی را جلب نماید . 

🔻فرماندار ماکو با تاکید بر اینکه آموزش نیازمند یادگیری مستمر است افزود :  دستگاههایی در انجام ماموریت خود موفق هستند که با تبادل نظر و برگزاری مستمر مانور ها در آمادگی کامل به سر می برند و در این راستا لازمست کلیه دستگاههای عضو کارگروه دوره های آموزشی و مانور های تخصصی را در مجموعه خود برگزار نمایند .

🔻وی از اعضای کارگروه خواست ، کلیه اقدامات خود را در زمینه های کنترل ، پیشگیری و برنامه ریزی در مواقع بحرانی و بروز حادثه به دبیرخانه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ارسال و در این خصوص از ظرفیت دهیاران و شوراهای اسلامی روستا ها بیشتر استفاده نمایند . 

🔻سجاد اسماعیل زاده رئیس جمعیت هلال نیز در این جلسه با تشریح شرح وظایف دستگاههای عضو در کارگروه  تخصصی امداد ، نجات و آموزش همگانی ، هدف از برگزاری این کارگروه را آشنایی بیشتر ادارات از وظایف و همچنین مدیریت بحران های ناشی از وقوع حوادث طبیعی و انسان ساز در چهار مرحله پیش بینی و پیشگیری ،  آمادگی ، مقابله ، بازسازی و بازتوانی  با همکاری دستگاههای عضو عنوان نمود .

🔻در ادامه این جلسه اعضای کارگروه در خصوص مطالب مطروحه به بحث و تبادل نظر پرداختند .
 

# نظر : 0