فرماندار ماکو :

جوانان موتور محرکه توسعه همه جانبه کشور هستند

جوانان موتور محرکه توسعه همه جانبه کشور هستند

🔻صبح امروز نوزدهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد . 

 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تاکید بر کاربردی کردن جلسات و نقش جوانان در توسعه گفت : هر جامعه ای که بخواهد در مسیر توسعه قرار بگیرد ، باید از ظرفیت حداکثری جوانان و منابع موجود استفاده شود . 

 

🔻فرماندار ماکو جوانان را موتور محرکه توسعه همه جانبه کشور عنوان و اظهار داشت : اعتماد به جوانان در ادوار مختلف نتیجه بخش بوده است و باید با نقد منصفانه ، بررسی تمام جوانب و همچنین اخلاق مداری نسبت به مسائل اظهار نظر کرد . 

 

🔻وی با تاکید بر لزوم همکاری و همراهی بانک های عامل با کارآفرینان و طرح های اشتغالزایی افزود : وضعیت اشتغال شهرستان ماکو به لحاظ برخورداری از شرایط خاص و ویژه در وضعیت مطلوبی نسبت به سایر مناطق استان است و لازمست با تلاش مضاعف مشکل بیکاری و دغدغه جوانان را به حداقل برسانیم .

 

🔻عباسی با بیان اینکه در حال حاضر کشورهای توسعه یافته بر اساس وضعیت نسبی به سایر کشورها برنامه ریزی و اقدام می نمایند گفت : مسئولین باید با احصاء مسائل ، مشکلات و تلاش برای رفع آنها ، ضمن تزریق امید به جامعه ، از وضعیت های نسبی که از آن برخوردار هستیم به نحو احسن بهره مند شویم . 

 

🔻در ادامه این جلسه روسای بانکهای عامل گزارشی از میزان پرداخت وام های اشتغالزایی و ازدواج در سطح شهرستان ماکو را ارائه دادند . 

 

 

# نظر : 0