حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو :

با همدلی ، همکاری و هم افزایی ، تمامی بخش ها می توانیم اتفاقات خوبی را برای شهرستان ماکو رقم بزنیم .

با همدلی ، همکاری و هم افزایی ، تمامی بخش ها می توانیم اتفاقات خوبی را برای شهرستان ماکو رقم بزنیم .


🔹صبح امروز در اولین روز کاری حسین عباسی فرماندار ماکو ، جلسه ای با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ،  بخشداران مرکزی و بازرگان و کارکنان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد . 

🔹به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با اظهار خرسندی از توفیق خدمت به مردم شریف و شهید پرور ماکو و تقدیر از زحمات و خدمات فرمانداران گذشته گفت : با همدلی ، همکاری و هم افزایی ، تمامی بخش ها  می توانیم اتفاقات خوبی را برای شهرستان ماکو رقم بزنیم . 

🔹وی با بیان اینکه هریک از کارکنان فرمانداری در جایگاه فرماندار قرار دارند افزود : کارکنان فرمانداری پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند و با نگاه کلان به مسائل و مشکلات و اقدام منطقه ای می توان آنها را حل نمود .

🔹فرماندار ماکو در خاطر نشان ساخت : تکریم ارباب رجوع یک اصل است و تمامی کارکنان و مسئولین دستگاههای اجرایی باید نسبت به این امر مهم اهتمام جدی داشته باشند چرا که مردم ولی نعمت ما و مسئولین خدمتگزاران آنها می باشند . 

🔹عباسی با بیان اینکه سیاست کاری بنده بر پایه تعامل و هم افزایی با سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، شورای اداری و شورای تامین است اظهار داشت : پیشرفت و توسعه همه جانبه شهرستان ماکو را در گرو تعامل و هم افزایی همه ی بخش ها امکان پذیر است . 

🔹در ادامه این جلسه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، بخشداران مرکزی و بازرگان و کارکنان فرمانداری به بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود و موضوعات مبتلا به شهرستان ماکو پرداختند .


👇👇👇
🇮🇷 @farmandari_maku

 

# نظر : 0