پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت هفته دولت

پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت هفته دولت

" حسین عباسی " فرماندار شهرستان ماکو با صدور پیامی آغاز هفته دولت و روز کارمند را به مردم ،مسئولین و تمامی کارکنان زحمتکش تبریک عرض نموده و از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدردانی نمود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، در متن این پیام آمده است :
 
بسمه تعالی

هفته اول شهریور ماه، مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت نامگذاری شده است ، تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا ؛سیره،منش و روش آنان بود.

شهیدان رجایی و باهنر تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم اند، بی شک ترسیم نمایی دقیق از زندگی و دولت این دو شهید ،می تواند الگوی خدمتگزاران مردم باشد تا در زندگی فردی و سیاسی خود به آنان ،تأسی نمایند.

 هفته دولت نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی و یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است.

هفته دولت امسال فرصت مناسبی برای امیدافزایی بیشتر در جامعه است امید و نشاطی که با هدایت مقام معظم رهبری و  در سایه تدبیر  ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی وتلاش و اهتمام دولتمردان خستگی ناپذیر و حماسه ساز بی ادعای دولت دوازدهم با همدلی و همزبانی ملت شریف ایران اسلامی حاصل شده است.

اینجانب ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب و امام شهدا و بویژه شهدای دولت شهید رجایی و شهید باهنر و  تبریک  آغازهفته دولت  به مردم شریف ماکو ، از زحمات صادقانه ریاست محترم جمهوری ، هیات دولت و دولتمردان دولت تدبیر و امید در حوزه شهرستان تشکر و قدر دانی نموده ، موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی ، اجرای منویات مقام معظم رهبری، وسیاست های دولت تدبیر و امید در خدمت به مردم ، از درگاه خداوند متعال خواهانم.


 
حسین عباسی
فرماندار شهرستان ماکو
 

# نظر : 0