فرماندار ماکو :

با توسعه همه جانبه می‌توان نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی و ضربه محکمی را به دشمنان نظام وارد کنیم

با توسعه همه جانبه می‌توان نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی و ضربه محکمی را به دشمنان نظام وارد کنیم

پیش از ظهر امروز دومین جلسه شورای اداری شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور مدیرکل امور سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و همچنین مسئولین ادارات و نهادها در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از اعضای شورای اداری در راستای اجرای سیاستهای ابلاغی ، سرمایه گذاری های صورت گرفته در شهرستان ماکو را در دولت تدبیر و امید خاص و ویژه یاد کرد و گفت: در نتیجه اجرای طرح آبهای مرزی در شهرستان، ۳هزار هکتار از اراضی کشاورزی این منطقه به آبیاری قطره ای مجهز خواهند شد و این یک حرکت بزرگ در توسعه شهرستان محسوب می شود .

فرماندار ماکو با تاکید بر اینکه با توسعه همه جانبه می‌توان نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی و ضربه محکمی را به دشمنان نظام وارد کنیم خاطر نشان ساخت : تقویت همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولین و همچنین تکریم و پاسخ مثبت به مطالبات به حق آنها می تواند بر اتحاد و انسجام ما در برابر زیاده خواهی های دشمنان نظام بیفزاید . 

عباسی از اعضای شورای اداری خواست با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم در خصوص اقدامات و برنامه های دولت با استفاده از ظرفیت و قابلیت بالقوه خبرنگاران در راستای ایجاد نشاط و امید در جامعه تلاش کنند . 

وی  با اشاره با میزان  آمار پرونده های متشکله در دادگستری شهرستان ماکو گفت: در چنین جامعه اسلامی این تعداد پرونده قابل قبول نیست و در این راستا باید تمامی مردم و مسئولین با اقدامات چشمگیر فرهنگی در کاهش آن سهیم باشیم.

فرماندار ماکو از بخشداران جدید بازرگان و مرکزی خواست با تکیه بر ظرفیت ها و توانمندی های بومی منطقه و ایجاد تعامل با دهیاران ، شوراهای اسلامی ، متنفذین روستاها و دستگاههای ذیربط در راستای توسعه همه جانبه مناطق روستایی و شهری تلاش نمایند .

فرماندار ماکو در پایان نقد را لازمه پیشرفت جامعه دانست و گفت: ابراز محترمانه نقد نشان از حمایت ویژه فرد نقاد از نقد شونده دارد و این امر می تواند موجب اصلاح و پیشرفت در امور شود . 

 در ادامه این جلسه یعقوبی رئیس دادگستری ، تاروردی زاده مدیر جهاد کشاورزی و رضازاده مدیر شرکت توزیع امور برق ماکو گزارش مبسوطی از اقدامات و برنامه های دستگاه خود برای اعضای شورای اداری ارائه نمودند .

در پایان این جلسه با تقدیر از زحمات و تلاش‌های چندین ساله جمال کوهی به عنوان بخشدار مرکزی ، امیر نعنائی بعنوان بخشدار جدید این بخش و همچنین شهرام خلیل زاده به عنوان بخشدار جدید شهر بازرگان معرفی شد . 

 

# نظر : 0