فرماندار ماکو :

شرط اصلی برای بخشداران اخلاق مداری ، مدارا با مردم و جلب اعتماد عمومی است

شرط اصلی برای بخشداران اخلاق مداری ، مدارا با مردم و جلب اعتماد عمومی است

پیش از ظهر امروز اولین جلسه شورای اداری بخش بازرگان به ریاست فرماندار ماکو و با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، بخشداران مرکزی و بازرگان و همچنین مسئولین ادارات و نهاد ها در محل بخشداری برگزار شد ‌.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از تلاش هاب چند ساله امیر نعنائی به عنوان بخشدار بازرگان و تبریک انتصاب شهرام خلیل زاده بعنوان بخشدار جدید گفت : شرط اصلی برای بخشداران اخلاق مداری ، مدارا با مردم و جلب اعتماد عمومی است . 

وی افزود : حضور مستمر در روستاها ، استماع نظرات و مسائل مردم و رسیدگی به مشکلات آنها باید در دستور کار بخشداران و سایر مسئولین دستگاههای اجرایی قرار بگیرد . 

فرماندار ماکو با بیان اینکه شهر بازرگان بعنوان بزرگترین مرز زمینی کشور و دروازه اروپا تنها متعلق به شهرستان ماکو نیست ، اظهار داشت : شهر بازرگان ویترین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و تمامی دستگاهها باید کمک کنند با رفع مسائل و مشکلات موجود آن را به جایگاه واقعی خود برسانیم . 

عباسی با اشاره به اینکه بمنظور رفاه حال شهروندان در تلاشیم برخی ادارات خدمات رسان را در شهر بازرگان مستقر نمائیم ، خاطر نشان ساخت : با حضور مقام عالی استان و همچنین والیان شهر های مرزی ترکیه ۱۷ تیرماه شاهد افتتاح و شروع بکار مجدد بازارچه مرزی ساریسو خواهیم بود و این امر مهم قطعاً در معیشت اقتصاد مردم شهرستان تاثیر گذار خواهد بود . 

شهرام خلیل زاده بخشدار جدید بازرگان هم در این ۰جلسه ضمن تقدیر از حسن اعتماد مقام عالی استان و فرماندار شهرستان ماکو در واگذاری این مسئولیت گفت : بخش بازرگان متشکل از یک شهر و ۳۹ روستا است که در ۲۶ روستای آن دهیاری مستقر می باشد .

وی با بیان اینکه نبود درآمد پایدار و تامین اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی از جمله مشکلات روستاهای بخش بازرگان است ، افزود : با اجرای طرح های اشتغال زایی ، عمران ، توسعه و رونق بخشی به کسب و کار روستائیان می تواند مجر به عدم مهاجرت آنها به سایر مناطق شود . 

بخشدار بازرگان ، نبود مجتمع اداری و عدم استقرار برخی ادارات خدمات رسان در این بخش را از جمله مشکلاتی دانست که میتوان با تعامل و همکاری بین دستگاههای اجرایی آن را حل و فصل کرد .

 

# نظر : 0