فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر شهرستان ماکو :

مردم و مسئولین باید احساس مسئولیت بیشتری نسبت به مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر در جامعه داشته باشند

مردم و مسئولین باید احساس مسئولیت بیشتری نسبت به مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر در جامعه داشته باشند

صبح امروز هشتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تسلیت شهادت تعدادی از پاسداران انقلاب اسلامی در عملیات تروریستی استان سیستان و پلوچستان و تقدیر از عملکرد اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و نیروهای عمل کننده گفت : در کنار اقدامات سخت افزاری ، مباحث نرم افزاری مکمل و تکمیل کننده پروسه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر است .

وی با بیان اینکه مردم و مسئولین باید احساس مسئولیت بیشتری نسبت به مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر در جامعه داشته باشند افزود : امید بخشی و تقویت آن در بین نوجونان و جوانان باید در دستور کار متولیان امر قرار بگیرد ، چرا که این مهم می تواند نقش مهم و تاثیرگذاری را کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه ایفا نماید .

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر شهرستان ماکو با تاکید بر لزوم آگاهی بخشی عمومی در خصوص آسیب های اجتماعی در بین اقشار مختلف مردم خاطر نشان ساخت : سازمان های مردم نهاد ، گروه های نمایشی و موسقی می توانند ، دغدغه ما را به بهترین شکل ممکن به جوامع هدف منتقل نماید .

در ادامه این جلسه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ، ضمن ارائه گزارش ، نکته نظرات و پیشنهادات خود را  در خصوص پیشگیری و مبارزه با این مواد افیونی بیان نمودند .     

# نظر : 0