پیام فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

پیام فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

🔻۳۱شهریور ماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامیمان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله ی افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.

🔻هفته دفاع مقدس یاد آور ایثار و استقامت راد مردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش در دفاع از کیان آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی ثبت کردند.

🔻هشت سال دفاع مقدس تجلی‌گر صبر، ایمان، عزم و اراده ستودنی ملتی بود که با توکل بر خداوند سبحان و روحیه شهادت‌طلبی تمامی معادلات و محاسبات متعارف در عرصه نظامی و استراتژیک را بر هم زد و دشمن غاصب را بر جای خود نشاند.

🔻هفته دفاع مقدس گنجینه‌ای عظیم ساخت تا نگاه تمام آزادیخواهان را به فضایل گران‌بهای انسانی، همچون جوانمردی، پایمردی و فداکاری دلیرانه در حفظ اصول و ارزشهای انسانی، اسلامی و خودباوری عزتمند و توکل مدار معطوف ساخته و پویندگان راه حقیقت را بار دیگر از قدرت و تأثیر شگرف روح ایمان راسخ و ایثار و شهادت را در رفع تجاوز و تحکیم پایه‌ها و بنیادهای الهی آگاه سازد.

🔻اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردیهای تمامی شهیدان گرانقدر ، رزمندگان و ایثارگران بدینوسیله مراتب تهنیت و تبریک خویش را به مناسبت این ایام غرور آفرین ابراز نموده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روز افزون مردم شریف شهرستان ماکو به ویژه ایثارگران ، جانبازان و نیروهای مسلح قهرمان را در پرتو منویات رهبر عظیم الشان انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت اله خامنه ای (مد ظله العالی) مسئلت مینمائیم.


حسین عباسی
فرماندار شهرستان ماکو
 

# نظر : 0