فرماندار شهرستان ماکو در سی و سومین جلسه شورای هماهنگی ، پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس شهرستان ماکو :

میزان توزیع مرغ در شهرستان طی چند روز گذشته بیش از نیاز واقعی بوده است

میزان توزیع مرغ در شهرستان طی چند روز گذشته بیش از نیاز واقعی  بوده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ماکو در سی و سومین جلسه شورای هماهنگی ، پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان محمدی ایروانلو فرماندار و رئیس ستاد کرونا شهرستان با تبریک سالروز میلاد خجسته منجی عالم بشریت مهدی صاحب الزمان ( عج ) و هفته سربازان گمنام امام زمان با اشاره به مشکلات توزیع مرغ وصف های طولانی ناشی از آن گفت : حداکثر میزان مصرف مرغ در شهرستان هفت تن است اما علیرغم توزیع بیش از ده تن مرغ در طی پنج روز گذشته به مرغ فروشی های شهرستان متاسفانه روند صف های مرغ هم چنان پابرجاست .

وی با تاکید بر نظارت بر روند توزیع مرغ افزود : مشکلی در خصوص تامین مرغ مورد نیاز شهرستان وجود ندارد و از مردم خواست بدون نگرانی در حد نیاز خود مرغ تهیه نمایند و مسئولان را درمدیریت این مسأله یاری نمایند .

محمدی ایروانلو خاطرنشان ساخت : برای شکست ویروس کرونا و همچنین رسیدن به وضعیت پایدار ضروری است تمامی شهروندان نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی ، فاصله اجتماعی و همچنین عدم برگزاری هرگونه مراسمات تجمعی اهتمام جدی داشته باشند .

ایشان در مورد دورهمی های روز طبیعت نیز بیان نمود : هرگونه تجمع و دورهمی در روز طبیعت در فضای سبزها ، بوستان ها و ... ممنوع بوده و تمامی ورودی ها و خروجی های شهرستان در این روز بسته خواهد بود و نیروی انتظامی نیز با هرگونه تجمع و دورهمی برخورد خواهد نمود .

دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماکو نیز در این جلسه با بیان اینکه شهروندان باید بیش از بیش پروتکل های بهداشتی را رعایت و از هرگونه تجمع در مراسمات خودداری نمایند گفت : نرخ رشد ابتلاء شهرستان ۲ درصد ، نرخ فوتی ۱/۳۷ صدم درصد و وضعیت شهر نیز همچنان به رنگ نارنجی بوده و شاهد افزایش بستریان در بیمارستان هستیم که در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و ادامه تجمعات وضعیت از نارنجی به قرمز تغییر خواهد یافت .

# نظر : 0