فرماندار شهرستان ماکو :

مسئولین باید با شفاف سازی موضوعات ، پاسخ منطقی به مطالبات مردمی دهند .

مسئولین باید با شفاف سازی موضوعات ، پاسخ منطقی به مطالبات مردمی دهند .

در راستای تبیین و تشریح دستاورد های چهل ساله انقلاب اسلامی در بین مردم ، حسین عباسی فرماندار ماکو بهمراه اعضای شورای اداری در بین نمازگزارن مسجد حضرت علی ابن ابیطالب (ع) حاضر و با سوالات و مطالبات آنها پاسخ دادند . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، در چهارمین روز از دهه مبارک فجر حسین عباسی بهمراه اعضای شورای اداری ضمن شرکت در نماز مغرب و عشاء در بین نمازگزاران مسجد حضرت علی ابن ابیطالب حضور پیدا کردند . 

وی در این دیدار صمیمی با تاکید بر لزوم شفافیت سازی و ارائه پاسخ های منطقی به مطالبات مردمی گفت : حضور مسئولین در بین مردم و دیدار بی واسطه با آنها از برکات انقلاب اسلامی است و شهروندان باید با استفاده از این ظرفیت پیگیر مطالبات خود باشند . 

فرماندار ماکو با بیان اینکه مسئولین باید کارها و فعالیت های خود را در معرض دید و قضاوت عموم قرار دهند اظهار داشت : مسئولین به تنهایی نمی توانند در پیشبرد سیاستهای نظام موفق عمل نمایند و حضور مردم در کنار آنها ، تکمیل کننده راه آنها در انجام وظایف محوله و عمل به منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) خواهد بود . 

در ادامه این دیدار نمازگزاران حاضر در مسجد سوالات خود را در خصوص مسائل و مشکلات مبتلا به شهرستان مطرح و فرماندار ماکو ، پاسخ های لازم را در این خصوص ارائه دادند . 

 

# نظر : 0