فرماندار شهرستان ماکو :

با تمهیدات اتخاذ شده ، ورود کامیون های ترانزیتی به کشور در حال عادی شدن و بازگشت به روال گذشته است

با تمهیدات اتخاذ شده ، ورود کامیون های ترانزیتی به کشور در حال عادی شدن و بازگشت به روال گذشته است

🔹 پیش از ظهر امروز ، علی محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان ماکو بمنظور بررسی مشکلات بوجود آمده در ورود کامیون های ترانزیتی از مرز ، با حضور در مرز بازرگان از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات و همچنین مسائل موجود قرار گرفت . 

🔹به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان؛ علی محمدی ایروانلو در این بازدید ۳ ساعته ضمن دیدار و گفتگو با رانندگان در جریان مسائل و مشکلات کامیون های ورودی به کشور قرار گرفت . 

🔹 فرماندار ماکو با بیان اینکه به منظور حل مسائل و مشکلات موجود امروز جلسه مشترک مسئولین گمرک دو کشور در نقطه صفر مرزی برگزار خواهد شد گفت : برودت هوا و یخبندان راههای منتهی به گمرک گوربلاغ ، خروج خارج از صف کامیون های یخچالی و بومی استان آغری ، تسریع در خروج کشنده های مدل ۲۰۱۸ خریداری شده توسط وارد کنندگان ایرانی که باید تا قبل از آغاز سال نو میلادی وارد کشور شده و قبض انبار شوند ، از جمله دلایل بروز مشکل و تاخیر در ورود کامیون های ترانزیتی به کشور است .

🔹 وی با بیان اینکه در خروج کامیونهای ترانزیتی از مرز هیچ مشکلی نداریم افزود : از روز گذشته و با اتخاذ تمهیدات لازم شرایط در حال بازگشت به حالت عادی و روال گذشته است ، بطوری که برابر آمار دیروز ۴۸۲ کامیون وارد کشور شده اند و با بهتر شده شرایط این آمار امروز افزایش خواهد یافت .


🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۰۴

@PadDolat_Maku

# نظر : 0