نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :

یکی از مهم ترین اهداف دولت ایجاد ثبات اقتصادی در کشور است

یکی از مهم ترین اهداف دولت ایجاد ثبات اقتصادی در کشور است
جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار گردید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان در این جلسه با بیان اینکه تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم ، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است گفت : یکی از مهم ترین اهداف دولت ایجاد ثبات اقتصادی در کشور است .

کاظمی با اشاره به اینکه اعضای ستاد تنظیم بازار نظارت کامل برای جلوگیری از افزایش قیمت از مبدا تا مقصد را داشته باشند افزود : رصد بازار باید به گونه ای باشد که نظارت کافی بر فرایند عرضه کالاهای اساسی وجود داشته باشد.

فرماندار ماکو تصریح کرد : قیمت ها باید توسط بازرسین به صورت دائمی کنترل شده و هر سه روز بررسی آخرین وضعیت عرضه کالا در سطح شهرستان به همراه قیمت ها به فرمانداری گزارش شود .

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان ماکو برخورد جدی و قانونی با اخلال گران اقتصادی و گران فروشان را لازم و ضروری دانست و عنوان کرد : نصب برچسب قیمت در تمامی واحدهای صنفی و ارائه فاکتور از ضروریات اصناف است که باید بطور دقیق از سوی بازرسان صمت و اتاق اصناف مورد بررسی قرار گیرد .

وی اضافه کرد : در راستای تنظیم بازار ، دستگاه های نظارتی در صورت مشاهده عدم درج قیمت ، گران فروشی و ... با اینگونه افراد متخلف که سبد مصرفی خانوارها را نشانه گرفته اند برخورد نمایند.

# نظر : 0