فرماندار شهرستان ماکو:

هرگونه عادی انگاری و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی کارکنان دستگاههای اجرایی مورد قبول نیست

هرگونه عادی انگاری و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی کارکنان دستگاههای اجرایی مورد قبول نیست

فرماندار شهرستان ماکو : 

💢 هرگونه عادی انگاری و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی کارکنان دستگاههای اجرایی مورد قبول نیست 

🔹 صبح امروز جلسه پنجاه و ششمین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و مبارزه با کووید ۱۹ شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد .

🔹به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو؛ علی محمدی ایروانلو در این جلسه با بیان اینکه متاسفانه میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در بین شهروندان به شدت کاهش یافته است گفت : با توجه به شرایط سرزمینی و فعالیت شبانه روزی مرز بازرگان و همچنین کاهش میزان استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی در بین مردم ، شهرستان ماکو در روزهای آتی می تواند با چالش جدی شیوع ویروس امیکرون مواجه شود . 

🔹وی افزود : هرگونه عادی انگاری و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی کارکنان دستگاههای اجرایی شهرستان مورد قبول نیست و مسئولین باید به جد این موضوع را پیگیری نمایند. 

🔹فرماندار ماکو در ادامه ضمن تقدیر از خبرنگاران و فعالین رسانه ای در خصوص تشویق و ترغیب مردم به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و همچنین دریافت دوز سوم واکسن کرونا اظهار داشت : علیرغم تلاش بی وقفه کادر درمان در ۴۵ مرکز واکسیناسیون متاسفانه به پوشش صددرصدی دوز دوم نرسیده ایم و هنوز برخی از شهروندان تمایلی به زدن واکسن ندارند . 

🔹 دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو و دبیر ستاد مقابله با کرونا  با بیان گزارش آماری آخرین وضعیت بیماری در شهرستان ، کل موارد مثبت بیماری را  ۱۶۵۶۸ مورد ، تعداد بستری در بیمارستان ۱۷ نفر  و موارد فوتی در شهرستان را ۱۸۷ نفر اعلام نمود . 

🔹دکتر صمدی با اعلام پوشش واکسیناسیون ۸۵ درصدی جمعیت روستایی و عشایری و ۸۰ درصدی افراد ۱۲ الی ۱۸ سال در شهرستان ماکو گفت : تا کنون ۱۴۰۶۵۳ دوز واکسن در ۴۵ مرکز واکسیناسیون شهرستان ماکو تزریق شده است که از این تعداد ۷۳۰۲۰ دوز مربوط به نوبت اول ۶۲۸۰۴ دوز مربوط به نوبت دوم و ۴۸۲۹ دوز مربوط به نوبت سوم است . 

🗓 ۱۴۰۰/۱۰/۰۹

@PadDolat_Maku

 

# نظر : 0