فرماندار ماکو :

قاچاق سازمان یافته ؛ اقتصاد ناسالم ، افزایش نارضایتی عمومی و فاصله طبقاتی را بدنبال دارد

قاچاق سازمان یافته ؛ اقتصاد ناسالم ، افزایش نارضایتی عمومی و فاصله طبقاتی را بدنبال دارد

🔻 پیش از ظهر امروز ، چهارمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ماکو ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تبریک هفته نیروی انتظامی و همچنین روز ملی دامپزشکی گفت : دامپزشکی جزء حوزه های مظلوم در کشورهای کمتر توسعه یافته و یا در حال توسعه است و این در شرایطی است که کارکنان  پر تلاش این سازمان نقش مهم و تاثیر گذاری در پیشگیری از بیماری‌های مشترک دام و انسان و همچنین قاچاق دام زنده و نهادهای مربوط به آن ایفا می نمایند ‌.

🔻 فرماندار ماکو با تقدیر از اعضای کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان  اظهار داشت : قاچاق سازمان یافته ؛ اقتصاد ناسالم ، افزایش نارضایتی عمومی و فاصله طبقاتی را بدنبال دارد و و در راستای مبارزه با این پدیده شوم باید از تمامی امکانات و ظرفیت‌ها به نحوه احسن استفاده شود .

🔻وی از نیروهای عمل کننده خواست با تشدید کنترل های بازرسی ، با افرادی که با تغییر وضعیت خودرو نسبت به امر قاچاق اقدام و جان شهروندان را به خطر می‌اندازند به شدت برخورد نماید .

🔻عباسی نبود انبار سازمان اموال تملیکی در شهرستان را از جمله مشکلات مهم دستگاههای کاشف عنوان و خاطر نشان ساخت : این موضوع باید مورد توجه ویژه مسئولین استانی قرار بگیرد تا نیروهای عمل کننده هیچ مشکلی  برای تحویل کالاهای قاچاق نداشته باشند . 

🔻حجت الاسلام والمسلمین عباس نژاد دادستان عمومی و انقلاب ماکو هم در این جلسه با تاکید بر برخورد قاطع با عوامل قاچاق کالا های اساسی گفت : دستگاه های مستقر در مرز باید به شدت با افرادی که بصورت سازمان یافته و نسبت به قاچاق کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم از مرز اقدام می کنند برخورد نمایند ، تا مشکلی برای تامین آنها در داخل نباشد .

 

# نظر : 0