رعنا قربانی سرپرست فرمانداری شهرستان ماکو :

اعضای ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران باید ضمن شناسایی نقاط حادثه خیز اقدامات متناسب را به قید فوریت انجام داده و رفع خطر نمایند.

اعضای ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران باید ضمن شناسایی نقاط حادثه خیز اقدامات متناسب را به قید فوریت انجام داده و رفع خطر نمایند.

صبح امروز ۲۶ آذر سالجاری جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان ماکو به ریاست خانم قربانی سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور مسئولین ادارات و نهادهای ذیربط در محل فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو خانم قربانی سرپرست فرمانداری شهرستان در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت بحران و اعضای ستاد با بیان اینکه طبق آمار هواشناسی امسال با بارندگی های بیشتری روبرو خواهیم شد گفت : تمامی اعضای ستاد باید در جهت مقابله با هر گونه حوادث احتمالی از آمادگی کامل برخوردار باشند و ضمن شناسایی نقاط حادثه خیز اقدامات متناسب را به قید فوریت انجام داده و رفع خطر نمایند و راهداری و شهرداری ها نیز باید تمامی ماشین آلات خود را در حالت آماده باش کامل قرار دهند تا بتوانیم شرایط امن و ایمن را بجهت مقابله با هرگونه بحران برای مردم عزیزمان مهیا نمائیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان ماکو برلزوم اجرای مصوبات شورای مدیریت بحران شهرستان تاکید کرد و گفت : مردم و مسئولین باید قبل از هر چیزی تمامی بحران ها را پیش‌بینی نمایند چرا که مواردی چون تهیه سوخت دوم برای نانواییها ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از یخ زدگی کنتورهای آب از طرف مردم عزیز و توجه مسئولین و مردم به پیش بینی های هواشناسی در فعالیتهای خود ، یک راهکار مناسب برای مقابله با بحران های احتمالی است.

در ادامه مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان گزارشات خود را از اقدامات صورت گرفته ارائه نمودند.

# نظر : 0