نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :

شعار دولت سیزدهم با مردم و در میان مردم می باشد

شعار دولت سیزدهم با مردم و در میان مردم می باشد
نشست مشورتی نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو با اقشار مختلف بانوان شهرستان به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر در محل فرمانداری برگزار گردید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تبریک و گرامیداشت فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و تولد امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما همه از جنس مردم هستیم و مسئولین همیشه باید در کنار مردم باشند گفت : شعار دولت سیزدهم با مردم و در میان مردم می باشد .

کاظمی به نقش محوری و اساسی زن در خانواده و حضور موثر او در جامعه اشاره کرد و افزود : هفته بزرگداشت زن و مقام مادر فرصتی مناسب برای انعکاس دستاوردهای ارزنده بانوان در زمینه های مختلف می باشد .

وی در خصوص اینکه سهم زنان در تحولات جامعه بر هیچکس پوشیده نیست بیان نمود : نقش چشمگیر زنان در دوران هشت سال دفاع مقدس و پس از آن قابل تقدیر است .

فرماندار شهرستان ماکو با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران توجه خاصی به جایگاه والای زنان دارد خاطرنشان ساخت : زنان ما به عنوان نیمی از جامعه می توانند تأثیرات بسزایی در تربیت نیروهای انسانی توانمند و شایسته و فرزندان صالح داشته باشند.

# نظر : 0