محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان ماکو :

کمبود مرغ درماکو طی چند روز گذشته نباید ادامه داشته باشد

کمبود مرغ  درماکو طی چند روز گذشته نباید ادامه داشته باشد

صبح روز چهارشنبه ۱۳ اسفند سالجاری پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ماکو به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان ماکو در محل فرمانداری برگزار گردید .

🔹 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ماکو محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در این جلسه با اذعان به شرایط اقتصادی کشور در طول ۲ سال گذشته متاثر از تحریم های ظالمانه نظام سلطه گفت : مردم عزیز ایران تحت تاثیر تحریم ها با چالش های حاد اقتصادی خصوصا تورم غیرقابل قبول روبرو بوده اند .

وی در ادامه با اشاره به غیر قابل قبول بودن نرخ خدمات و کالاها بر ضرورت نظارت بر قیمت ها خصوصا در حوزه خدمات تاکید نموده و از اداره صمت و اتاق اصناف خواست برنامه ریزی سریع در امر ساماندهی و نظارت بر قیمت ها را انجام دهند .

🔹 دکتر محمدی فرماندار شهرستان ماکو با اشاره به کمبود عرضه مرغ در چند روز گذشته و گلایه های بر حق مردم گفت : روند کمبود مرغ نباید ادامه داشته باشد .

ایشان در ادامه با اشاره به پی گیری های انجام شده اظهار امیدواری کرد مشکل بوجود آمده سریعا حل شود .

🔹 در ادامه این جلسه کاظمی رئیس اداره صمت به تبیین و تشریح توزیع کالاهای اساسی در شهرستان پرداخت هم چنین مشکلات موجود درموضوع تامین لاستیک ماشین آلات سنگین از بحث های مهمی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت .

# نظر : 0