فرماندار ماکو :

لزوم استاندارد سازی و انجام کارهای کارشناسی در نصب سرعتگیر ها و علائم راهنمایی و رانندگی

لزوم استاندارد سازی و انجام کارهای کارشناسی در نصب سرعتگیر ها و علائم راهنمایی و رانندگی

ظهر امروز جلسه شورای هماهنگی مدیریت ترافیک شهرستان ماکو ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تاکید بر لزوم برنامه ریزی مناسب بمنظور استقبال از مسافرین نوروزی گفت : در روزهای پایانی سال و ایام نوروز هرگونه عملیات حفاری در مناطق پر تردد شهر و حریم جاده ها باید متوقف شود . 

وی با بیان اینکه در نصب سرعتگیر ها و علائم راهنمایی و رانندگی باید کار کارشناسی و استاندارد سازی شود افزود : شهرستان ماکو به دلیل جاذبه های گردشگری در ایام نوروز میزبان هزاران مسافر است و باید تلاش شود با رفع نارسائ ها ، زیباسازی و توجه به منظر شهری بصورت شایسته از آنها میزبانی شود . 

فرماندار ماکو ، استفاده از سیستم های نوین کنترلی را در مدیریت ترافیک شهر موثمر ثمر دانست و اظهار داشت : بخشی از ترافیک شهر ماکو و بازرگان مربوط به صنوف مزاحم و پارک کامیون ها می باشد که باید در اسرع وقت موضوع حل و ساماندهی شود .

در ادامه این جلسه مسائل و مشکلات نرافیکی شهر ماکو ، بازرگان و جاده های مواصلاتی مطرح و تصمیمات لازم در خصوص موارد مطروحه اتخاذ گردید . 

# نظر : 0