فرماندار شهرستان ماکو :

لزوم استاندارد سازی موتورخانه ها و مصرف بهینه گاز در ادارات

لزوم استاندارد سازی موتورخانه ها و مصرف بهینه گاز در ادارات

🔹 صبح امروز پنجمین جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و عملیات پاسخ به بحران شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین ادارات و نهاد های عضو در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔹به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، علی محمدی ایروانلو در این جلسه با تاکید بر لزوم استاندارد سازی موتورخانه ها و مصرف بهینه گاز در ادارات گفت : هر سال با شروع فصل سرما و افزایش مصرف گاز شاهد افت شدید گاز در مصارف خانگی و صنعتی هستیم که باید نسبت به فرهنگ سازی در خصوص مصرف بهینه آن تمهیدات لازم از سوی ادارات و دستگاه‌های متولی اتخاذ شود . 

🔹 وی با بیان اینکه تمامی ادارات خدمات رسان باید نسبت به تجهیز و آماده‌سازی دستگاه های برف روب و تشکیل اکیپ های برفروبی در شهرداری ها اقدام نمایند افزود : نباید کوچکترین بارندگی در شهرستان موجب ایجاد بحران و اختلال در عبور و مرور شهروندان شود و در این راستا ضروری است تمامی نقاط و معابر حادثه خیز شهری شناسایی و نسبت به رفع موانع موجود اقدام نمائید . 

🔹 فرماندار ماکو با اشاره به اثربخشی و امکان ارزیابی صحیح دستگاه‌های امدادی در مانور لحظه صفر بر لزوم برگزاری مستمر مانور های مختلف بدون اطلاع اعضای مدیریت بحران تاکید نمود. 

🔹 در ادامه اعضای حاضر در جلسه نکته نظرات و پبشنهادات خود را در خصوص موارد و مطالبه مطروحه حوزه مدیریت بحران بیان نمودند .


🗓 ۱۴۰۰/۰۹/۳۰

@PadDolat_Maku

# نظر : 0