معاون فرماندار ماکو :

با پیگیری های صورت گرفته ۵۰ تن آرد سهمیه ترمیمی به واحد های نانوایی شهرستان ماکو اختصاص می یابد

با پیگیری های صورت گرفته ۵۰ تن آرد سهمیه ترمیمی به واحد های نانوایی شهرستان ماکو اختصاص می یابد

معاون فرماندار ماکو :

💢 با پیگیری های صورت گرفته ۵۰ تن آرد سهمیه ترمیمی به واحد های نانوایی شهرستان ماکو اختصاص می یابد 


ظهر امروز هفتمین جلسه کار گروه گندم ، آرد و نان شهرستان ماکو به ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای کار گروه در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان؛ خانم قربانی در این جلسه با تاکید بر رعایت زمان پخت ، وزن چانه و نوع پخت از سوی نانوایان گفت : متاسفانه برخی از نانوایان و اصناف سودجو با ضایع کردن حق سایر همشهریان خود اقدام به احتکار و گران فروشی نان می نمایند که این امر خلاف شرع و دور از انصاف است و باید با متخلفان برخورد شود . 

وی با بیان اینکه با پیگیری های صورت گرفته ۵۰ تن آرد سهمیه ترمیمی به واحد های نانوایی شهرستان ماکو اختصاص می یابد خاطر نشان ساخت : میزان مصرف نان در شهرستان ماکو به دلیل داشتن جمعیت شناور و فعالیت گمرک بازرگان بیشتر از شهرستان های همجوار است که باید مسئولین امر در تخصیص آرد یارانه ای این مهم را نیز لحاظ فرمایند. 

کاظمی رئیس اداره صمت ماکو نیز در این جلسه گفت : در شش ماهه نخست سالجاری ۱۲۷۰ مورد بازرسی از واحد های نانوایی شهرستان صورت پذیرفته که در این راستا ۲۲۷ پرونده تخلف به ارزش ۲۶۲ میلیون تومان تشکیل شده است .


🗓 ۱۴۰۰/۷/۱۹

@PadDolat_Maku

 

# نظر : 0