فرماندار شهرستان ماکو :

لزوم مدیریت هوشمند ترافیک در شهرستان ماکو

لزوم مدیریت هوشمند ترافیک  در شهرستان ماکو

پیش از ظهر امروز پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت ترافیک شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان و مسئولین ادارات و نهاد های عضو در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو؛ علی محمدی ایروانلو در این جلسه با تاکید بر لزوم مدیریت هوشمند ترافیک شهر ماکو با استفاده از تجهیزات نوین کنترلی گفت : مدیریت هوشمندِ ترافیک و توسعه سامانه های ثبت تخلف برای کاهش تصادفات امری ضروری است و در حال حاضر با توسعه شهرها دیگر مدیریت ترافیک به لحاظ هزینه های مالی و انسانی زیادی که به همراه دارد ، امکان پذیر نبوده و سخت است . 

فرماندار ماکو با بیان اینکه عدم استقرار پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر مرزی بازرگان موجب ایجاد نارضایتی و به وجود آمدن مشکلات زیادی برای شهروندان و مدیریت شهری شده است افزود : مجموعه اعضای شورای ترافیک شهرستان ماکو آماده هرگونه همکاری با پلیس راهور استان در خصوص استقرار پلیس راهنمایی رانندگی در شهر مرزی بازرگان هستند. 

وی در ادامه بر لزوم اجرای مصوبات شورای هماهنگی مدیریت ترافیک از سوی دستگاه‌های متولی تاکید و خاطرنشان ساخت: تمامی مصوباتی با نظر فنی کارشناسان امر تدوین و ابلاغ می‌شود و از این حیث لازم ااجراست .

سرهنگ عباس فرمانی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان نیز در این جلسه با تقدیر از اهتمام جدی مسئولین امر در خصوص اجرای مصوبات شورای هماهنگی ترافیک استان و شهرستان بر لزوم استفاده از ظرفیت بیمه‌ها ، سمن ها و سازمان های فرهنگی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ صحیح رانندگی و راهکارهای کاهش تصادفات تاکید نمود . 

وی افزود : وظیفه مهم ادارات ، نهادها و سازمان های متولی برنامه ریزی بمنظور کاهش خسارات قبل از تصادف ، حین تصادف و بعد از تصادف تقسیم بندی می شوند .

در ادامه اعضای حاضر در جلسه در خصوص موارد مهم مدیریت ترافیکی شهر ماکو و بازرگان ، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند . 

 

🗓 ۱۴۰۰/۰۹/۲۱

@PadDolat_Maku

 

# نظر : 0