معاون فرماندار ماکو :

مهمترین موضوع در پدافند غیرعامل آگاه سازی و آموزش است

مهمترین موضوع در پدافند غیرعامل آگاه سازی و آموزش است

🔻صبح امروز جلسه شورای فرعی پدافند غیرعامل شهرستان ماکو به ریاست معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ خانم قربانی در این جلسه با تقدیر از زحمات اعضای شورا اظهار داشت : با توجه به اینکه پدافند غیرعامل از ضروریات جامعه امروزی می باشد ، لازمست تمامی دستگاههای عضو جهت رسیدن به آمادگی کامل در سوانح و حوادث نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی ،  رزمایش ها و کارگاه های تخصصی  تمهیدات لازم را اتخاذ نمایند .

🔻معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار با بیان اینکه مهمترین موضوع در پدافند غیرعامل آگاه سازی و آموزش است خاطر نشان ساخت : ایجاد فرهنگ و باور در مورد ضرورت به کارگیری اصول پدافند غیرعامل در طرح های حساس و حیاتی به ویژه در میان مدیران سطوح مختلف و همچنین در میان اقشار مختلف جامعه باید مورد توجه اعضای شورای پدافند غیرعامل قرار بگیرد .

🔻وی با اشاره به برگزاری هفته پدافند غیر عامل از 8 تا ۱۴ آبان ماه ، برلزوم اجرای برنامه های فرهنگی در راستای  ایجاد باور عمومی در مورد ضرورت به کارگیری اصول پدافند غیرعامل تاکید نمود . 

🔻 در ادامه این جلسه هر یک از اعضا شورای پدافند غیر عامل گزارشی از تمهیدات و اقدامات انجام یافته و سایر مشکلات و نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص هفته پدافند غیرعامل ارائه نمودند .
 

# نظر : 0