معاون فرماندار ماکو :

هدف نهایی دشمنان اسلام و انقلاب  کمرنگ جلوه دادن و یا از بین بردن اتحاد و انسجام بین شیعه و سنی در جمهوری اسلامی ایران است

هدف نهایی دشمنان اسلام و انقلاب  کمرنگ جلوه دادن و یا از بین بردن اتحاد و انسجام بین شیعه و سنی در جمهوری اسلامی ایران است

🔹پیش از ظهر امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های گرامیداشت هفته وحدت در شهرستان ماکو به ریاست معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور امام جمعه و تعدادی از مسئولین ادارات و نهادهای ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔹به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو؛ خانم قربانی در این جلسه با تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت امام حسن عسگری علیه السلام و همچنین تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) و هفته وحدت گفت: دشمن همواره تلاش می کند تا بر اعتقادات، باورها و ارزش های اسلام و انقلاب ضربه وارد کند و هدف نهایی آن کمرنگ جلوه دادن و یا از بین بردن اتحاد و انسجام بین شیعه و سنی در جمهوری اسلامی ایران است . 

🔹معاون فرماندار ماکو خاطر نشان ساخت : پیامبر اسلام (ص) به عنوان مهمترین نماد وحدت بین مسلمانان بوده و ما بایستی حول محور این نعمت ارزشمند به گونه ای عمل کنیم تا اتحاد وهمبستگی مان روز به روز تقویت شود. 

🔹حجت الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو نیز در این جلسه با بیان اینکه نبی مکرم اسلام(ص) منادی و مظهر وحدت مسلمانان است گفت :  یکی از تاکیدات مهم دین مبین اسلام پرهیز از تفرقه و حفظ انسجام و یکپارچگی میان مسلمانان است، زیرا که وحدت و انسجام مسلمین موجب عزت و عظمت اسلام و مسلمین است. 

🔹امام جمعه ماکو در ادامه بر لزوم تدوین و اجرای برنامه های منسجم و وحدت آفرین با مشارکت علما ، نخبگان و متنفذین شیعه و سنی در شهرستان ماکو تاکید نمود . 

🔹در ادامه این جلسه هر یک از مسئولین دستگاه ها و نهادها برنامه های پیشنهادی خود را جهت اجرا در ایام گرامیداشت هفته وحدت ارائه دادند.


🗓 ۱۴۰۰/۷/۲۲

@PadDolat_Maku

# نظر : 0