نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :

ایمان و اخلاص، ایثار و مقاومت، منش و شخصیت، ساده زیستی، ولایت‌مداری و اطاعت از رهبری از مهمترین ویژگی‌های شهید سلیمانی است

ایمان و اخلاص، ایثار و مقاومت، منش و شخصیت، ساده زیستی، ولایت‌مداری و اطاعت از رهبری از مهمترین ویژگی‌های شهید سلیمانی است
جلسه برنامه ریزی گرامیداشت حماسه نه دی و سیزدهم دی ماه سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو و با حضور حجت السلام و المسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری ماکو برگزار گردید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو نادر کاظمی فرماندار شهرستان در این جلسه با مهم دانستن 2 مناسبت 9 دی و سالروز شهادت سردار سلیمانی گفت : باید از این 2 مناسبت شاخص که تبدیل به نماد عزت، اقتدار، استقلال و بصیرت شدند برای بصیرت افزایی آحاد مختلف مردم استفاده کنیم زیرا دشمنان تلاش دارند با انواع توطئه و فتنه برای حضور کمرنگ مردم در مناسبت‌های ملی، پایه‌های انقلاب را متزلزل کنند.

نادر کاظمی افزود: با وجود توطئه‌های استکبار جهانی مردم با بصیرت و ولایتمدار ایران اسلامی باحضور پرشور، هوشیارانه و متقدرانه خود درصحنه نشان می‌دهند که همچنان پشتیبان انقلاب و آرمان‌های آن هستند.

فرماندار ماکو ، ایمان و اخلاص، ایثار و مقاومت، منش و شخصیت، ساده زیستی، ولایت‌مداری و اطاعت از رهبری را از مهمترین ویژگی‌های سردار سلیمانی برشمرد و گفت : باید این ویژگی‌ها به عنوان الگو برای نسل جوان تبیین و نهادینه شود.

فرماندار شهرستان ماکو با تاکید برضرورت ادامه راه شهیدان، خواستار همکاری و همراهی همه ادارات و نهادهای این شهرستان در برگزاری مراسم دهه بصیرت و بزرگداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی شد.

سرهنگ حاجی زاده معاونت فرهنگی هنری سپاه شهرستان ماکو در این نشست با گرامیداشت یوم الله 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و 13 دی سومین سالروز شهادت سردار دل‌ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: بسیج با همکاری دیگر ادارات و نهادها برنامه‌های متنوعی برای بزرگداشت این 2 رخداد مهم ملی و زنده نگهداشتن آن در اذهان عمومی، در مناطق شهری و روستایی شهرستان پیش بینی کرده است.

# نظر : 0