مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی:

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت چانه زنی ، اقتدار و مشروعیت نظام را در صحنه های جهانی بالا می برد

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت چانه زنی ، اقتدار و مشروعیت نظام را در صحنه های جهانی بالا می برد

مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت چانه زنی ، اقتدار و مشروعیت نظام را در صحنه های جهانی بالا می برد .

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، محمود اردبیلی در دومین جلسه شورای اداری شهرستان ماکو که در محل فرمانداری ترتیب یافت ، با اشاره به وضعیت کنونی حاکم در منطقه و کشور گفت : هدف اصلی از  بدعهدی ها ، تحریم ها و تشدید فشار های اقتصادی که توسط کشور های مستکبر اعمال می شود ، به صفر رساندن صادرات محصولات ایرانی می باشد که در نوع خودش بی سابقه است .

 وی افزود :  نقطه مثبت تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه دولت آمریکا علیه دولت و ملت ایران که خارج از مباحث برجام و ارتباطات دو جانبه کشور ها بود ، فرصت رهایی ایران از وابستگی به نفت، واردات تجهیزات پزشکی ، دارو ، قطعات هواپیماهای مسافربری و دستگاه های کارخانجات که مستقیما بامعیشت و اشتغال مردم داشت بود . 

مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی خاطر نشان ساخت : علیرغم خروج دولت آمریکا از برجام و تشدید تحریم ها از اردیبهشت ماه سال گذشته و همچنین پیش بینی ایادی استکبار از اعتراضات گسترده خیابانی مردم نسبت به مسائل و مشکلات ، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور آگاهانه و حماسی خود در راهپیمایی ۱۳ آبان و ۲۲ بهمن سال گذشته یکبار دیگر پایبندی خود را نسبت به آرمان های امام و شهداء و پشتیبانی از نظام را به اثبات جهانیان رساندند و در واقع این اتحاد و انسجام مردم یک نعمت بزرگ الهی است .

 اردبیلی با تاکید بر اینکه ما باید نقاط قوت خودمان را برجسته و در جهت رفع نقاط ضعف تلاش نمائیم گفت: در شرایط کنونی اقدامات بسیار خوبی در سطح استان انجام شده است بطوری که در سال ۹۷ زمینه سرمایه گذاری بیش از ۱۱۷ میلیون دلار برای سرمایه گذاران خارجی در استان فراهم شده است  و این روند در سالجاری نیز ادامه دارد . 

وی همچنین در خصوص بهره مندی خانوار های روستایی از مزایای نوار مرزی و درآمد های فروش سوخت افزود: ۷۵ هزار مساکن روستایی در نوار ۲۰کیلومتری مرزی از محل درآمدهای سوخت مرزی بهره مند شده اند و حدود ۱۳۰ هزار مسکن روستایی در سراسر استان در برابر حوادث تحت پوشش بیمه ای قرار گرفته اند . 

مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی بابیان اینکه هدف دشمن ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم با بزرگ نشان دادن کاستی ها است افزود: باید اطلاع رسانی مناسب در خصوص خدمات ، اقدامات و برنامه های دولت به نحو احسن و با استفاده از ظرفیت های موجود در مراسمات و مخافل مختلف انجام شود تا بتوانیم با همدلی و انسجام از وضعیت تحمیلی موجود خارج شویم . 

محمود اردبیلی به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به عنوان مهمترین رخداد سیاسی امسال در اسفند ماه اشاره و خاطر نشان ساخت : برنامه ریزی ها و اقدامات اولیه طبق رمانبندی اعلامی از جمله صدور ابلاغیه ها و اطلاعیه ها صورت گرفته است و رسالت اصلی وزارت کشور در انتخابات ، رعایت اصل بی طرفی، امانت داری ، برگزاری انتخابات  بی حاشیه و سالم با حضور تمامی علایق و سلایق سیاسی است . 

 
مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی ، ایجاد شرایط لازم برای حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای جزو اهداف اصلی عنوان و اظهار داشت : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت چانه زنی ، اقتدار و مشروعیت نظام را در صحنه های جهانی بالا می برد و نیاز است که تمامی دستگاهها در ایجاد شرایط فوق تلاش نمایند . 
 

# نظر : 0