پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت ولیعصر (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان

پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت ولیعصر (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان

🔻حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو با صدور پیامی سالروز میلاد حضرت ولی عصر عجل الله و هفته سربازان گمنام امام زمان را تبریک گفت.

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، در متن این پیام آمده است : 

🔻نیمه شعبان " «روز شگفتن آخرین غنچه زیبای بوستان فاطمی» فرخنده ترین روز خلقت است. روزی که دیده گان جهانیان به جمال رعنای زیباترین صدف گوهر آفرینش و یوسف سپید سیمای مشکین چشم دلربا روشن می شود.

🔻نامگذاری روز میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) به عنوان روز سربازان گمنام در حقیقت بیانگر نقش و جایگاه کلیدی و راهبردی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش های اسلامی و منافع ملی در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است.

🔻سربازان گمنام امام زمان(عج) مدال افتخار آمیز گمنامی بر سینه  خود دارند و  مقتدرانه و هوشمندانه ترفندهای پیچیده بدخواهان و دشمنان ملت بزرگ ایران را یکی پس از دیگری خنثی و نقش بر آب می کنند.

🔻امنیت واقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون شهیدان وفداکاری ایثار گران وتلاش قابل تحسین ودرایت وتدبیر هوشمندانه وقابل تقدیر مجموعه گمنام و با اخلاص وتوانمندی است که با مبارزه بی امان با ترفندهای دشمنان اسلام آرامش وامنیت را به مرد دشمنان این مرز و بوم همواره و پیوسته با انواع طراحی ها و توطئه ها علیه ایران اسلامی، نهایت توان خود را بکار برده اند اما با مقاومت و خنثی نمودن دسیسه های شوم آنان از طرف فرزندان رشید و جان برکف کشور روبرو شده اند.

🔻در شرایط فعلی نیز صیانت از منافع ملی و ارزش‌های نظام اسلامی، حفظ انسجام و همبستگی ملی، مبارزه با تروریسم،فراهم کردن امنیت بعنوان بستری برای سرمایه گذاری و رونق اقتصادی و بالاتر از همه تامین امنیت ملت شریف و بیدار ایران اسلامی از مهم‌ترین خدمات سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

🔻اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه امنیت و آرامش و پایداری ، هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) و سالروز میلاد با سعادت حضرت ولیعصر  (عج)  را تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند متعال موفقیت وسربلندی این عزیزان را مسألت می نماییم و امیدوارم با همکاری وهمراهی بیشتر مردم در راستای تامین امنیت پایدار با بهره گیری از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  ، اجرای برنامه های سال رونق تولید با همت وتلاش دولتمردان تدبیر وامید به بهترین صورت محقق شود.

حسین عباسی 
فرماندار شهرستان ماکو

 

# نظر : 0