با حضور فرماندار ماکو :

بمناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)، از جانبازان شاغل در فرمانداری ماکو  تجلیل شد

بمناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)، از جانبازان شاغل در فرمانداری ماکو  تجلیل شد

🔻 ظهر امروز بمناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز ، طی مراسمی که با حضور فرماندار ماکو ترتیب یافت ، با اهداء لوح و هدایایی از کارکنان جانباز شاغل در فرمانداری تجلیل شد . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از رشادت ها و جانفشانی های جانبازان گرانقدر در راستای تحقق آمارن های امام و شهداء گفت : روز جانباز یاد آور ایمان عمیق، فداکاری بی دریغ، وفاداری به آرمانهای اسلامی و انسانی بزرگانی نظیر شماست که قامت غیرت برافراشتید تا لوای اقتدار ایران اسلامی را استوار بدارید.

🔻 وی افزود : جانبازی، مدال افتخاری است که خداوند متعال این نعمت ارزشمند خویش را نصیب انسان‏های پاک و بی‏آلایش خود می‏نماید؛ انسان‏هایی که از هستی و جان خویش در راه رضایت حق گذشته و در این راه، صبر و مقاومت می‏کنند.

🔻 فرماندار ماکو خاطر نشان ساخت : جانبازان به عنوان سندهای افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی شایسته هرگونه خدمت رسانی و تکریم می باشند.  و بدون شک تکریم و تجلیل از جانبازان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش بسیار مؤثری داشته و اهمیت ویژه‌ای دارد.

🔻 در ادامه این مراسم از جانبازان گرانقدر کریم ابراهیمی و علیرضا قاسم زاده از کارکنان شاغل در فرمانداری با اهداء لوح و هدایایی تجلیل شد . 

 

# نظر : 0