معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار :

برند سازی محصولات تولیدی گام اساسی در توسعه مشاغل خانگی است .

برند سازی محصولات تولیدی گام اساسی در توسعه مشاغل خانگی است .
پیش از ظهر امروز جلسه بررسی مسائل و مشکلات بانوان کارآفرین و فعال در زمینه مشاغل خانگی به ریاست خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور مسئولین ادارات ذیربط و بانوان در محل فرمانداری ماکو برگزار شد .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی دراین جلسه با اشاره به نقش و جایگاه بانوان در عرصه های مختلف علمی ، فرهنگی ، ورزشی و هنری گفت : با توجه به شرایط موجود و تاکید بر اقتصاد مقاومتی ، بانوان فعال در حوزه کسب و کار می توانند نقش مهم و بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفا نمایند . 

وی با بیان اینکه شهرستان ماکو دارای ظرفیت های بالقوه در زمینه مشاغل خانگی است افزود : برند سازی محصولات تولیدی می تواند گامی مهم و اساسی در توسعه مشاغل خانگی باشد و منطقه آزاد نیز بستر مناسبی برای صادرات محصولات تولیدی است که باید مورد استفاده قرار بگیرد . 

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو ، بازارچه های مرزی را نیز مکان مناسبی جهت عرضه محصولات تولیدی دانست و اظهار داشت : با هماهنگی های بعمل آمده چند غرفه در اختیار بانوان کارآفرین و هنرمند قرار خواهد گرفت تا محصولات تولیدی خود را به مسافرین عرضه نمایند . 

در ادامه این جلسه بانوان کارآفرین و فعال و در حوزه مشاغل خانگی مسائل و مشکلات خود را بیان و مسئولین حاضر نیز در جهت حل آنها قول مساعد دادند . 

@farmandari_maku

# نظر : 0