فرماندار ماکو :

هدف اصلی از بازرسی های مشترک پیشگیری از تخلفات صورت گرفته در سطح بازار است

هدف اصلی از بازرسی های مشترک پیشگیری از تخلفات صورت گرفته در سطح بازار است

پیش از ظهر امروز دومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تقدیر اعضای ستاد و مباشرین مربوطه در تامین کالاهای اساسی گفت : از ابتدای امسال تاکنون در دوره مختلف زمانی بیش از 247 تن انواع کالاهای اساسی از جمله میوه ، برنج ، گوشت مرغ ، شکر ، روغن ، گوشت قرمز و ... در سطح شهرستان ماکو توزیع شده است و این روند تا تثبیت وضعیت و تنظیم بازار ادامه خواهد داشت . 

وی با بیان اینکه هدف اصلی از بازرسی های مشترک ، پیشگیری از تخلفات صورت گرفته در سطح بازار است افزود : بازرسی از واحد های صنفی و برخورد با متخلفین باید به نحوی باشد که مردم آن را احساس نمایند ، چرا که حضور بازرسان تنظیم بازار در سطح شهر قطعاً تاثیر گذار است .

فرماندار ماکو با تاکید بر بازرسی های منظم و رسیدگی به شکایات و اعتراضات مردم توسط ستاد تنظیم بازار شهرستان خاطر نشان ساخت : نگاه ما در تنظیم بازار بیشتر به اقلام اساسی موردنیاز مردم و مواد غذایی است و وجود برنامه مدون کنترل و نظارت در امر توزیع اقلام باعث جلوگیری از فعالیت سودجویان می شود .

 

# نظر : 0