نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :

شورای دانش آموزی به عنوان بازوی مشورتی و دارایی ارزشمند مدارس هستند

شورای دانش آموزی به عنوان بازوی مشورتی و دارایی ارزشمند مدارس هستند
دیدار اعضای شورای دانش آموزی آموزشگاه های شهرستان ماکو به همراه رئیس آموزش و پرورش شهرستان با نادر کاظمی فرماندار ماکو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان در این نشست با بیان اینکه مسئولین مدارس باید توجه کافی به شورای دانش آموزی داشته و از فکر آنان در راستای تحقق اهداف پیش بینی شده مدارس استفاده نمایند گفت : شورای دانش آموزی به عنوان بازوی مشورتی و دارایی ارزشمند مدارس هستند .

کاظمی با اشاره به اینکه شورای دانش آموزی می تواند نقش اساسی برای مشارکت و مسئولیت پذیری دانش آموزان داشته باشد افزود : یکی از اصلی ترین اهداف تشکیل شورای دانش آموزی آماده سازی دانش آموزان برای جامعه پذیری و تمرین مشارکت اجتماعی است .

وی در خصوص اینکه دانش آموزان آینده سازان کشور و ذخایر نظام هستند بیان نمود : شما عزیزان می توانید نقش اساسی را در ارائه پیشنهادات به مدیران مدارس و مشارکت در فعالیت‌های اجرایی مدارس‌ را ایفا نمائید .

فرماندار شهرستان ماکو خاطرنشان ساخت : تسهیل در حسن اجرای برنامه‌های تربیتی از طریق واگذاری مسئولیت به دانش‌آموزان، بسترسازی برای ابراز نیازها و استعدادهای دانش‌آموزان، ایجاد فضای مناسب به منظور تمرین و یادگیری مهارت‌های اجتماعی برای ورود به جامعه از مهمترین اهداف تشکیل شوراهای دانش‌آموزی است.

در این دیدار اعضای شورای دانش آموزی به بیان مشکلات مدارس خود پرداختند .

# نظر : 0