فرماندار شهرستان ماکو :

اردو های راهیان نور احیاکننده فرهنگ شهادت، مقاومت و گفتمان انقلاب اسلامی است

اردو های راهیان نور احیاکننده فرهنگ شهادت، مقاومت و گفتمان انقلاب اسلامی است

صبح امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اعزام کاروانهای راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی به ریاست فرماندار ماکو و با حضور مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این جلسه با تأکید برمعنویت حاکم بر راهیان نور اظهار داشت: اردوهای راهیان نور از اهمیت بسزایی برخوردار می‌باشد، چرا که احیاکننده فرهنگ شهادت، مقاومت و به شکل کلی احیاگر گفتمان انقلاب اسلامی می تواند باشد. 

وی افزود : اعزام کاروان راهیان نور، با حضور قشر جوان و نوجوان، فرصت بسیار ارزشمندی است تا آنها را با رشادتهای رزمندگان در جریان هشت سال جنگ تحمیلی و جانفشانی مرزبانان در دفاع از کیان ایران اسلامی آشنا کنیم . . 
فرماندار ماکو در ادامه بر همکاری و تعامل تمامی اعضای ستاد راهیان نور با آموزش و پرورش و فرماندهی سپاه پاسداران بمنظور برگزاری مناسب اردوهای راهیان نور تاکید نمود . 

اکبر باباپور رئیس آموزش و پرورش ماکو هم در این جلسه گفت : با هماهنگی های بعمل آمده 640 نفر از دانش آموزان پایه دهم مدارس شهرستان ماکو در روزهای 20 و 21 آبان ماه در قالب 14 دستگاه اتوبوس و سواری به مناطق عملیاتی بورالان اعزام خواهند شد . 


@farmandari_maku

# نظر : 0