پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان ماکو جهت تقدیر از مردم ولایتمدار شهرستان ماکو جهت حضور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان ماکو جهت تقدیر از مردم ولایتمدار شهرستان ماکو جهت حضور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، متن کامل پیام مشترک حجت الاسلام سید محمد هاشمی امام جمعه و نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو به شرح ذیل است .

بسم الله الرحمن الرحیم 

امت غیور ، ولایی و با بصیرت شهرستان ماکو

سلام علیکم ؛

خدا را شاکریم، این بار هم ملت غیور شهرستان ماکو در کنار سایر ملت شریف در جای جای ایران اسلامی، با حضور حماسی و باشکوه خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، مشت محکمی بر دهان استکبار زدند و ثابت کردند که گذر ایام، روحیه استکبارستیزی این مردم را تضعیف نخواهد کرد و مردم عزیز ایران اسلامی هیچگاه از آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر این مرز و بوم دست بر نخواهند داشت.

لازم می دانیم از حضور تک تک شما مردم دلیر ایران اسلامی و مخصوصا شهرستان ماکو به جهت حضور پرشور در راهیپیمایی یوم الله 13 آبان تشکر و قدردانی نماییم.

بی شک همه مسئولان نظام در هر مرتبه ای، قدردان پشتیبانی شما مردم از این انقلاب خواهند بود و تمام توان خود را برای عزت و سربلندی آن به کار خواهند گرفت.

حجت الاسلام سید محمد هاشمی

امام جمعه شهرستان ماکو

نادر کاظمی

فرماندار شهرستان ماکو

# نظر : 0