فرماندار ماکو :

از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیار ،  100 خانوار  در قالب 4 روستا از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شدند

از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیار ،  100 خانوار  در قالب 4 روستا از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شدند

🔻 صبح امروز ، سومین جلسه کمیته برنامه ریزی توزیع اعتبارات روستاهای  فاقد دهیاری شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کمیته در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطرشهدای والامقام  ، ایثارگران و جانبازان گفت :  بهترین راه که ما بتوانیم دین خود را به شهداء و کسانیکه در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایثار و از جان گذشتگی کرده اند ، ادا نمائیم و موجب تداوم و تثبیت نظام و همچنین افزایش سرمایه اجتماعی  در جامعه شود ، خدمت صادقانه و بی منت به مردم است . 

💢فرماندار ماکو با تشریح اقدامات و برنامه های دولت تدبیر و امید در خدمت رسانی به مناطق روستایی و کم برخوردار اظهار داشت : در سالجاری از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیار ،  100 خانوار  در قالب 4 روستا از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شدند  .

🔻در ادامه این جلسه 4 میلیارد و 300 میلیون ریال اعتبار برای طرح های آبرسانی ، اجرای طرح هادی و همچنین بهسازی و مرمت قنات روستاهای فاقد دهیاری شهرستان ماکو به تصویب اعضای کمیته رسید .

# نظر : 0