فرماندار ماکو :

دهیاران باید در راستای رشد و توسعه عمرانی و معیشتی روستائیان قدم بردارند

دهیاران باید در راستای رشد و توسعه عمرانی و معیشتی روستائیان قدم بردارند

ظهر امروز نشست هم اندیشی دهیاران بخش بازرگان و مرکزی ماکو به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و بخشدار بازرگان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این نشست با تسلیت ایام حزن و اندوه دهه آخر ماه صفر گفت : امید است همه ی ما بتوانیم با پیروی از سیره عملی ائمه معصومین علیم السلام از پیروان واقعی آنها باشیم . 

وی با بیان اینکه دهیاران ، مدیران و شهرداران روستاها هستند گفت : دهیاران باید آمادگی ها و تدابیر لازم را برای مدیریت روستا در فصل بارش و سرما اتخاذ و تعمیرات ماشین آلات و تامین نمک ، شن و ماسه را در دستور کار خود قرار دهند . 

فرماندار ماکو با بیان اینکه دهیاران باید در راستای رشد و توسعه عمرانی و معیشتی روستائیان قدم بردارند گفت : تسهیلات اشتغالزایی پایدار روستایی و شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه آزاد می تواند بستر بسیار مناسبی را جهت دست یابی به اهداف مورد نظر فراهم آورد . 

علیزاده افزود : این اقدام می تواند در قالب ایجاد تعاونی های چند منظور با مشارکت روستائیان و شرکت های سرمایه گذاری به نتایج قابل توجهی دست یابد که منجر به توسعه عمرانی و معیشتی روستائیان شود . 

در ادامه این جلسه دهیاران بخش مرکزی و بازرگان نکته و نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص مسائل و مطالب مطروحه بیان نمودند .     


@farmandari_maku

 

# نظر : 0