با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی :

با حکم وزیر کشور حسین عباسی گزنق به عنوان فرماندار شهرستان ماکو معرفی شد .

با حکم وزیر کشور حسین عباسی گزنق به عنوان فرماندار شهرستان ماکو معرفی شد .
صبح امروز در مراسمی که به همین منظور و با حضور اعضای شورای اداری ، فعالان سیاسی و اقتصادی و اقشار مختلف مردم در کانون امام علی (ع) ماکو ترتیب یافت ،  با تقدیر از زحمات 56 ماهه شاهین علیزاده ، حسین عباسی گزنق به عنوان فرماندار جدید ماکو معرفی شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، علی مصطفوی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در این مراسم  با اشاره به تلاش دولت برای رفع مشکلات و کمبودهای موجود در جامعه گفت : موضوع بیکاری و اشتغال ازدغدغه های مسئولان نظام است که در این مورد تلاشهای زیادی صورت گرفته است .

وی با اشاره به اینکه  دولت هنوز به درستی نتوانسته به اهداف اصلی خود در زمینه اشتغال و بیکاری دست یابد افزود : تلاشهای مسئولان نظام با همکاری و همدلی به سرانجام خواهد رسید .

معاون استاندار آذربایجان غربی به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هم اشاره کرد و گفت : لازم است دستگاه های اجرایی زمینه حضور پررنگ مردم در مراسمات دهه مبارک فجر را فراهم کنند.

مصطفوی با بیان اینکه آزادی بیان در تمامی زمینه ها از دستاوردهای انقلاب اسلامی است گفت :  انتقاد لازمه توسعه و پیشرفت جامعه پویا است و در کشور هایی که ادعای دموکراسی دارند امروز آزادی پیرامون اسلام در قالب مشخصی است . 

وی همچنین بر خصیصه ها و نقشه های گوناگون استکبار جهانی اشاره کرد و گفت: تنها مقوله مهم در حفظ انقلاب اسلامی ایران، حفظ اتحاد و وحدت است چراکه دشمن در کمین است و مردم باید همواره در صحنه باشد و این حضور حداکثری در چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به رخ جهانیان کشیده خواهد شد.

 حجت الاسلام میر محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در این مراسم با تقدیر از زحمات فرماندار سابق ماکو گفت : مقامهای دنیوی زود گذر هستند و باید تلاش نماییم در راستای خدمت به مردم از عنایات خداوند برخوردار باشیم .

نصیری قائم مقام سازمان منطقه ازاد ماکو هم در ادامه این مراسم با اشاره به اینکه تسهیل در امورات شهری به عهده فرمانداران منطقه آزاد ماکو است گفت : لازم است علاوه بر فرمانداران تمامی مسئولان با سازمان منطقه آزاد ماکو تعامل داشته باشند .

شاهین علیزاده فرماندار سابق شهرستان ماکو نیز در این مراسم گفت : نقش و عملکرد مردم ، اعضای شورای اداری و شورای تامین این شهرستان در پیشبرد سیاست های ابلاغی  ،  رشد ، توسعه و آبادانی شهرستان بسیار چشم گیر بود و  براساس مسئولیت و اختیاراتی که داشتم تلاش کردم وظایف خود را به نحو احسن انجام دادم.

علیزاده کسب رتبه اول استانی در برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ رتبه دوم در سال 95 و رتبه سوم در سال ۹۶ ارزیابی عملکرد فرمانداری های استان از طرف وزارت کشور را بخشی از موفقیت های فرمانداری نام برد که در دوره وی کسب شد . 

وی در پایان ضمن حلالیت طلبی از تمامی مردم گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این زمینه را فراهم کرده تا هرکس با آزادی کامل انتقاد کند وهدف اصلی از خدمت به مردم ف خدمت به اسلام و انقلاب است . 

حسین عباسی فرماندار جدید شهرستان ماکو هم در این مراسم با تقدیر از حسن اعتماد مسئولین گفت : قطعا ً مردم شریف ماکو قدردان زحمات خادمان خودشان خواهند بود و در عین حال عملکرد هر مسئولی ممکن است با نقد هایی همراه باشد . 

وی با بیان اینکه نقشی که فرماندار می تواند در توسعه همه جانبه یک شهر ایفا کند بسیار مهم و حائز اهمیت است افزود :  قطعاً  سیاست تعامل ، همکاری همدلی و همزبانی مد نظر بنده در اجرای سیاستهای ابلاغی خواهد بود ، چراکه اعتقاد ما این است که رشد و توسعه در بستر چنین فضایی ایجاد خواهد شد .       

در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از خدمات و تلاش های 56 ماهه شاهین علیزاده تجلیل و با حکم وزیر کشور حسین عباسی بعنوان فرماندار جدید شهرستان ماکو معرفی شد .


 

برای دیدن تصاویر بیشتر بر روی عکس زیر کلیک کنید : 

# نظر : 0