دکتر علی محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان ماکو :

با همدلی ، همکاری و هم افزایی ، تمامی بخش ها می توانیم مشروعیت و مقبولیت سیاسی نظام جمهوری اسلامی را در شهرستان ماکو ارتقا بخشیم.

با همدلی ، همکاری و هم افزایی ، تمامی بخش ها می توانیم مشروعیت و مقبولیت سیاسی نظام جمهوری اسلامی را در شهرستان ماکو ارتقا بخشیم.

ظهر امروز در دومین روز کاری دکتر علی محمدی ایروانلو فرماندار ماکو ، جلسه ای با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ، بخشداران مرکزی و بازرگان و کارکنان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، دکتر محمدی ایروانلو در این جلسه با اظهار خرسندی از توفیق خدمت به مردم شریف و شهید پرور ماکو و تقدیر از زحمات و خدمات فرمانداران گذشته گفت : با همدلی ، همکاری و هم افزایی ، تمامی بخش ها می توانیم مشروعیت و مقبولیت سیاسی نظام جمهوری اسلامی را در شهرستان ماکو ارتقا بخشیم. 

وی با اشاره به جایگاه فرابخشی فرمانداری گفت : نظارت عالیه برعملکرد دستگاههای اجرایی و بررسی چالش ها و موانع توسعه پایدار شهرستان از اهم کار ویژه فرمانداری است که قطعا در این خصوص بدنه کارشناسی فرمانداری نقش بی بدیلی دارد.

محمدی ایروانلو با بیان اینکه سیاست کاری بنده بر پایه تعامل و هم افزایی با سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، شورای اداری و شورای تامین است اظهار داشت : پیشرفت و توسعه همه جانبه شهرستان ماکو در گرو تعامل و هم افزایی همه ی بخش ها امکان پذیر است .

# نظر : 0